W sobotę 18 lutego w Jodłowej (woj. podkarpacie) swoje drzwi dla klientów otworzyła kolejna placówka sieci SPAR.

W piątek 10 lutego w Krakowie (woj. małopolskie) przy ulicy Stańczyka 14 został otwarty nowy sklep SPAR.

Do sieci SPAR dołączyło jednorazowo 6 kolejnych sklepów, zlokalizowanych w Mielcu.

Ruszają zapisy na...

Już 9 kwietnia miłośnicy biegania staną przed kolejną szansą na zwycięskie przekroczenie mety, a Rzeszów raz jeszcze zmieni się w stolicę zdrowego trybu życia.

SPAR zagościł w...

W czwartek 26 stycznia br. w Ślemieniu (woj. śląskie) przy ul. Krakowskiej 146 otwarty został nowy sklep SPAR, będący 228. sklepem sieci.

Rafał Wilk honorowym...

Rafał Wilk, wspierany przez SPAR czterokrotny medalista paraolimpijski w kolarstwie ręcznym, mistrz świata, zdobywca pucharu świata został Honorowym Obywatelem Rzeszowa.