Aktualności

20 SPAR w Krakowie!

06.12.2017

spar-wielicka-28b.jpg

We wtorek 5 grudnia w Krakowie przy ulicy Wielickiej 28 B został otwarty kolejny sklep SPAR. To już 20. krakowski sklep sieci i 28. sklep SPAR franczyzobiorcy. Sklep działa w formacie SPAR, ma powierzchnię 189 m2 i jest czynny przez cały tydzień: od poniedziałku do piątku w godzinach od 6.30 do 21.30, w soboty od 7.00 do 21.00, natomiast w niedziele od 9.30 do 17.30.

 

Krakowski SPAR zlokalizowany jest w dzielnicy Podgórze, w budynku jednego z dwóch biurowców, w których pracuje kilka tysięcy osób. Niedaleko znajduje się również nowe osiedle mieszkaniowe, dzięki czemu lokalizacja zapewnia duży ruch klientów. Oferta nowo otwartego SPAR sprofilowana jest przede wszystkim pod oczekiwania tych dwóch grup klientów, zarówno pracowników biurowców, jak i pobliskich mieszkańców. Z myślą o nich przygotowany został szeroki wachlarz asortymentu, zaspokajający zarówno codzienne potrzeby spożywcze, jak i potrzebę zakupu szybkich dań, mogących pełnić rolę posiłków podczas pracy. W swojej ofercie sklep posiada szeroki wybór tzw. food to go – kanapek, wrapów, sałatek, surówek czy jogurtów z owocami, będących doskonałymi przekąskami dla zapracowanych. Mieszkańcy pobliskiego osiedla ucieszyli się natomiast głównie z oferty tradycyjnej lady wędliniarskiej, gdyż w pobliżu nie znajduje się żaden inny sklep z ofertą niepakowanych wędlin.

 

Zgodnie z nową komunikacją sieci „Moja okolica, mój SPAR”, właściciele zadbali również o bogaty wybór produktów lokalnych, z okolic Krakowa, stawiając przede wszystkim na jakość dostępnych w sklepie produktów. 


Powrót