Aktualności

21 urodziny SPAR

24.08.2017

21-urodziny-plakat-01-kopia.jpg

W tym roku SPAR obchodzi swoje 21. urodziny w Polsce. Z tej okazji przygotowaliśmy dla naszych klientów konkurs z blisko 70-cioma atrakcyjnymi nagrodami, który potrwa od 24 sierpnia do 1 października 2017!

 

 

Konkurs adresowany jest do wszystkich klientów SPAR Polska. Aby wziąć w nim udział należy w podanym okresie dokonać zakupu na jednym paragonie minimum 2 różnych produktów z tzw. urodzinowego Top 10, znajdującego się w jednej z trzech jubileuszowych gazetek SPAR i zarejestrować go na specjalnie dedykowanej stronie www.urodzinyspar.pl.

 

W tym roku na klientów biorących udział w konkursie czeka zadanie nawiązujące do wydawanego przez sieć kwartalnika „Ze smakiem”, którego kolejne wydanie już w sklepach, polegające na odpowiedzi na pytanie: Czym najchętniej zajadasz się ze smakiem?

 

Spośród klientów biorących udział w urodzinowym konkursie wyłonieni zostaną zwycięzcy, na których czeka blisko 70 niezwykle atrakcyjnych nagród:

• nagroda główna – automatyczny ekspres do kawy,

• 2 deski elektryczne,

• 5 robotów planetarnych,

• 10 grilli elektrycznych,

• 50 rozdrabniaczy elektrycznych.

 

Zorganizowany w zeszłym roku urodzinowy konkurs z okazji 20-lecia SPAR w Polsce cieszył się ogromnym zainteresowaniem klientów, przekładając się na wysoki wzrost popularności produktów urodzinowych w sklepach. Liczymy, że tegoroczny konkurs odniesie nie mniejszy sukces, także dzięki możliwości jaką będzie zgłoszenie udziału przez dedykowaną stronę internetową www.urodzinyspar.pl.

 

Zapraszamy do udziału!


Powrót