Aktualności

250 sklepów z logo SPAR!

11.09.2017

SPAR Polska 11 września otworzyła w Krakowie swój 250. sklep. Tydzień wcześniej, z lokalizacją w Wodzisławiu-Kokoszycach, otwarty został dziesiąty supermarket EUROSPAR w Polsce. Sieć franczyzowa zapowiada dalszy rozwój, planując zamknięcie roku 260-ciom sklepami.

 

 

Rok 2017 przyniósł już ponad dwadzieścia otwarć sklepów pod logiem z charakterystyczna choinką w logo, w tym okrągłe – 250. otwarcie. Ta jubileuszowa, 250. placówka sieci otwarta została 11 września w Krakowie, Przy Rondzie 4. To już kolejna, prestiżowa lokalizacja sklepu SPAR w stolicy Małopolski – nowo otwarty krakowski sklep usytuowany został na parterze dużego, nowoczesnego kompleksu biurowego, w związku z czym czynny jest 5 dni w tygodniu, od poniedziałku do piątku, wpasowując się tym samym w rytm pracy biurowca. 

 

Dynamiczny rozwój i zaufanie do sieci sprawiają, że przyłączają się do niej zarówno nowi franczyzobiorcy, jak również ci, którzy są już partnerami sieci, a zadowolenie z przebiegu dotychczasowej współpracy wpływa na ich decyzje otwierania następnych sklepów.Tak, jak miało to miejsce w przypadku ostatnio otwartego, kolejnego już w portfolio sieci opartej w Polsce w 100% o polski kapitał, supermarketu EUROSPAR. Sklep o powierzchni 705 m2 otwarty został w Wodzisławiu Śląskim przy ul. Młodzieżowej 9. Co warte podkreślenia, to już szósty sklep śląskich franczyzobiorców sieci, którzy są właścicielami licencji SPAR nr 1 w Polsce – swoją przygodę z marką rozpoczęli 21 lat temu i do dziś z zadowoleniem kontynuują współpracę z siecią, zapowiadając, że być może pojawią się jeszcze kolejne.

 

https://youtu.be/DTpK27JXCaw

 

Dziś prowadzimy już sześć placówek: dwie w Wodzisławiu Śląskim, Pszowie, Ustroniu, Jastrzębiu Zdroju oraz Rybniku – mówią państwo Węglarz. SPAR daje nam rozpoznawalne logo, a także swobodę i niezależność, które są dla nas niezwykle ważne. Istotne dla nas jest również to, że sieć rozwija się dynamicznie, bo obecny właściciel zna realia krajowego rynku i wie, jakich obsługujemy klientów.

250-sklep-spar-w-krakowie.png
eurospar-w-wodzislawiu.jpg
eurospar-w-wodzislawiu-2.jpg

Powrót