Aktualności

Centrum Mięsne w cieszyńskim Eurosparze otwarte!

16.04.2018

Nagrodzony w marcu br. za najlepsze stoisko mięsno-wędliniarskie w Polsce EUROSPAR Cieszyn poszerzył swoją ofertę, tworząc jedyne w Cieszynie Centrum Mięsne! Jego otwarcie odbyło się w dniach 13-14 kwietnia.

 

Nowy projekt EUROSPAR Cieszyn zrodził się z chęci zaoferowania klientom jeszcze bardziej kompleksowej oferty produktów mięsnych. Państwo Wileczek, właściciele supermarketu przy ul. Stawowej w Cieszynie nie ustają w wysiłkach ciągłego udoskonalania oferowanego w markecie asortymentu.  Zdobyte w marcu podczas Kongresu Mięsnego wyróżnienie zmobilizowało Ich do stworzenia w nagrodzonym sklepie jeszcze dogodniejszej i szerszej oferty mięsno-wędliniarskiej.

 

Nowo utworzone Cieszyńskie Centrum Mięsne posiada obecnie największy w mieście wybór mięs różnych gatunków, zarówno tych bardziej popularnych i łatwo dostępnych, jak również rzadko spotykanych w typowych sklepach mięsno-wędliniarskich. W Centrum dostępne jest mięso z ponad 20 różnych ptaków i zwierząt, dodatkowo z rozbiorem mięs na miejscu, dzięki czemu kupujący mają zagwarantowaną świeżość nabywanych produktów. W ofercie sklepu klienci znaleźć mogą drób, wołowinę, wieprzowinę, cielęcinę czy jagnięcinę. Koneserzy mniej typowych gatunków mięs mogą natomiast nabyć w sklepie królika, kuropatwę, bażanta czy perliczkę. Absolutną nowością na regionalnym rynku jest możliwość zakupu zająca australijskiego czy mięsa z kangura. W nowo powstałym Centrum Mięsnym rozszerzony został również asortyment wędlin, a dopełnieniem powiększonej oferty jest nowa dwumetrowa lada chłodnicza, na której zaaranżowana została ekspozycja ze wszystkimi elementami z cielęciny i wołowiny, dająca klientowi możliwość dokładnego obejrzenia i wyboru poszczególnych części tych gatunków mięs.

 

Zapraszamy do skorzystania z wyjątkowej oferty Eurospar w Cieszynie!

 

eurospar-cieszyn-11.jpg
eurospar-cieszyn-14.jpg
eurospar-cieszyn-49.jpg

Powrót