Aktualności

Duży supermarket Spar w Zwoleniu

25.05.2018

spar-sklep-zwolen-2018.jpg
Pomimo wysokich temperatur nie zwalniamy tempa otwarć kolejnych sklepów. Przyszedł czas na ponad 900 m2 supermarket w Zwoleniu.

 

Sklep o powierzchni 930 m2 otwarty został 24 maja w Zwoleniu (woj. mazowieckie) przy ul. Kościuszki 23. To już 3. SPAR należący do jednego franczyzobiorcy – Gminnej Spółdzielni w Zwoleniu, który funkcjonuje w tej miejscowości, a także 14. sklep sieci SPAR, który został otwarty w tym roku.

Do otwarcia trzeciego sklepu przekonały nas wyniki finansowe, jakie wypracowują dwa pozostałe sklepy – mówi Artur Markiewicz, kierownik sklepu. Mimo sporej konkurencji, SPAR doskonale funkcjonuje, ponieważ uważam, że zdecydowanie wyróżnia się spośród niej przede wszystkim oferowaną jakością. W sklepie dopracowane są wszystkie najdrobniejsze szczegóły, które mają sprawić, żeby klient czuł się w nim jak najlepiej. Sądzę, że klienci właśnie to doceniają – czytelna ekspozycja, uporządkowanie towarów na półkach, szerokość asortymentu, no i oczywiście wysoka jakość w dobrej cenie. Przychodząc do naszych sklepów klient wie, że jest tu mile widziany i że dla niego staramy się wciąż rozwijać i podnosić standardy. Gorąco popieramy hasło sieci: Moja okolica, mój SPAR – dla nas polskość i lokalność przede wszystkim.

Do końca czerwca do naszej sieci dołączyć mają kolejne 3 sklepy, m.in. pierwszy sklep SPAR w Katowicach.


Powrót