Aktualności

Eurospar Cieszyn finalistą konkursu Market Roku 2018

09.05.2018

cieszyn-market-roku-na-www-2.jpg

Supermarket Eurospar w Cieszynie należący do Państwa Wilczek znalazł się w finale prestiżowego konkursu Market Roku 2018.


W gronie laureatów znalazło się 18 sklepów z całej Polski, wybranych spośród kilkuset zgłoszeń.

Sklep Eurospar w Cieszynie dzięki bogatej gamie różnorodnych produktów najwyższej jakości cieszy się ogromnym zainteresowaniem klientów na lokalnym rynku.To co, wyróżnia Eurospar Cieszyn to z pewnością największy wybór pieczywa
w regionie, które codziennie dostarczane jest przez 16 lokalnych piekarni. Sklep posiada także własną cukiernię, słynącą z wybornych kołaczy z makiem i serem.

Eurospar Cieszyn to również doskonała kadra pracowników, którzy swoim zaangażowaniem oraz uprzejmością przyczyniają się do ciągłego wzrostu liczby zadowolonych klientów oraz dbają o najwyższą jakość obsługi w sklepie.

 

Już 10 maja 2018 roku podczas 11. Kongresu Rynku FMCG Market Roku i Drogeria Roku 2018 poznamy laureata konkursu Market Roku 2018. Wyróżnienie dla sklepu Eurospar Cieszyn oraz fakt, iż znalazł się w finale już jest ogromnym sukcesem, na który składa się praca wielu osób. Jesteśmy dumni z faktu, iż najlepsi w Polsce są częścią sieci SPAR.

Trzymamy kciuki za Eurospar Cieszyn, podczas finałowej Gali konkursu Market Roku 2018 w Warszawie już 10 maja.


Powrót