Aktualności

EUROSPAR Cieszyn nagrodzony!

02.03.2018

spar-cieszyn.png
spar-cieszyn-laureat.png

1 marca w Warszawie odbył się III Kongres Mięsny, wydarzenie dedykowane branży mięsnej w Polsce, podczas którego miała miejsce uroczysta gala z wręczeniem nagród w konkursie za Najlepsze Stoisko Mięsno-Wędliniarskie. W gronie laureatów ponownie znalazł się EUROSPAR Cieszyn, zdobywając najwyższe wyróżnienie.

 

Kongres Mięsny to spotkanie przedstawicieli czołowych firm z branży mięsnej, dystrybutorów i sieci handlowych, umożliwiające wzajemną wymianę doświadczeń. Sklep EUROSPAR, mieszczący się w Cieszynie przy ul. Stawowej 54 należący do naszej sieci od 2007r., został wyłoniony zwycięzcą tegorocznej edycji konkursu na Najlepsze Stoisko Wędliniarskie i zdobył pierwszą nagrodę w kategorii „Stoiska z ladą powyżej 10 m”!

 

W konferencji wzięło udział 370 osób, uczestnicząc w prelekcjach ekspertów, spotkaniach biznesowych oraz dyskusji panelowej na temat zwiększenia efektywności firm z branży mięsnej oraz trendów dotyczących branży. Ocenom jury, w skład którego wchodzili przedstawiciele firm mięsnych, dystrybutorów oraz organizacji branżowych podlegały zarówno sama ekspozycja mięsa i wędlin, komplementarność oferty, jak również elementy ekspozycji.

 

Zwycięzcy gratulujemy!


Powrót