Aktualności

EUROSPAR Cieszyn wyróżniony za najlepsze stoisko mięsno-wędliniarskie

13.04.2017

foty-kong.jpg

Podczas II Kongresu Mięsnego, wydarzenia dedykowanego branży mięsnej w Polsce, które odbyło się pod koniec lutego w  Hotelu Marriott w Warszawie, sklep EUROSPAR Cieszyn znalazł się w  gronie laureatów konkursu na Najlepsze Stoisko Mięsno-Wędliniarskie.

 

Kongres Mięsny to okazja do spotkania przedstawicieli największych firm mięsnych, dystrybutorów i sieci handlowych. W tegorocznej konferencji wzięło udział ponad 300 osób, uczestniczących w całym dniu prelekcji ekspertów, spotkań biznesowych oraz dyskusji panelowych na temat obecnej sytuacji polskiego rynku mięsnego oraz perspektyw rozwoju branży. Zwieńczeniem konferencji było wręczenie nagród zwycięzcom w konkursach na Najlepsze Stoisko Wędliniarskie i Dystrybutora Roku. Sklep EUROSPAR, mieszczący się przy ul. Stalowej 54, zdobył wyróżnienie w kategorii Stoiska z ladą powyżej 10 m.

 

Jury, w skład którego wchodzili przedstawiciele firm mięsnych, dystrybutorów oraz organizacji branżowych oceniało ekspozycję mięsa i wędlin, a także wszelkie elementy wchodzące w skład ekspozycji, jak: kosze, shelfblockery czy ekspozytory.

 

Gratulujemy i zchęcamy do odwiedzenia stoiska mięsnego w sklepie EUROSPAR Cieszyn!


Powrót