Aktualności

II Mielecka Dycha z JOY Fitness Club za nami!

30.04.2018

W dniu 28.04.2018 w ramach wspierania lokalnych wydarzeń sportowych, byliśmy sponsorem biegu na 10 km jakim jest II Mielecka Dycha.

 

Pogoda idealnie dopisała kibicom, jednak sami biegacze musieli zmierzyć się wysoką temperaturą oraz bezchmurnym niebem. Słoneczna i gorąca sobota, mogła przekładać się na wyniki sportowe, lecz silna motywacja oraz dostęp do wody źródlanej na trasie spowodowały, że każdy mógł pobijać swoje własne rekordy biegowe i z uśmiechem na twarzy brać udział w tym wydarzeniu.

 

Biegacze przebiegli trasą specjalnie przygotowaną nie tylko pod względem sportowym, ale przy okazji dającą możliwość zobaczenia miasta oraz pięknego Parku Leśnego na Górce Cyranowskiej co na pewno było dodatkowym atutem tego wydarzenia. Zwycięzcą biegu w kat. mężczyzn został Pawel Veretskyi z czasem 35:14, zaś zwyciężczynią w kat. kobiet została Małgorzata Siembida z czasem 43:00.

Dodatkowymi atrakcjami prócz sportowej rywalizacji i statuetek dla zwycięzców były ufundowane przez sponsorów 4 wycieczki do Europarlamentu w Brukseli, a także  bony do sklepów SPAR w Mielcu.

Gratulujemy zwycięzcom oraz wszystkim uczestnikom, a także liczymy, że się zobaczymy za rok!

spar-mielec-bieg-10km.jpg
spar-mielec-bieg-10km1.jpg
spar-mielec-bieg-10km2.jpg

Powrót