Aktualności

II SPAR Półmaraton Ziemi Brzeskiej

18.07.2017

fot. Andrzej Błoński
fot. Andrzej Błoński

Po rocznej przerwie na ziemie brzeską powraca SPAR półmaraton, którego zawodnicy zmierzą się z dystansem 21 kilometrów. Organizatorzy, dzięki wsparciu Gminy, Powiatu oraz lokalnego Franczyzobiorcy SPAR po raz kolejny zorganizują to sportowe wydarzenie, którego ostatnia edycja miała miejsce w 2015 roku. Tegoroczna impreza, która odbędzie się 2 września,  nie jest przeznaczona wyłącznie dla zawodowców, towarzyszyć jej będzie bowiem Bieg Familijny oraz marsz Nordic Walking na dystansie 3,5km. Niepowtarzalne, kamienne medale będzie można zdobyć w klasyfikacjach open oraz wiekowych, a numery startowe będą wyposażone w elektroniczne chipy.

 

Podczas prac Biura Zawodów otwarty będzie wernisaż zdjęć najważniejszych postaci i miejsc w półtora wiecznej historii Powiatu Brzeskiego. Dodatkowo na trasach, co kilometr podziwiać będzie można zdjęcia miejsc szczególnych dla Powiatu.

 

Po biegu organizatorzy przygotowali degustację potraw przygotowanych ze starych przepisów kulinarnych brzeskich prababci! SPAR natomiast zadba o dwa punkty odżywcze, trzy punkty nawadniania, wodę na mecie, oraz jedzenie i pyszną kawę z Bistro SPAR.

 

Szczegóły oraz zapisy znajdziecie klikając TU

 

Zapraszamy!


Powrót