Aktualności

Jeden z rzeszowskich sklepów SPAR ponownie otwarty

06.06.2017

spar-polska-ul-budziwojska-rzeszow.jpg

W sobotę, 3 czerwca odbyło się re-otwarcie jednego z rzeszowskich sklepów SPAR, mieszczącego się przy ulicy Budziwojskiej 327. Sklep o powierzchni 332 m2 został przejęty przez nowego właściciela, który od 6 lat prowadzi już w Świlczy, niedaleko Rzeszowa, jeden ze sklepów sieci.

 

Nasza współpraca z siecią SPAR trwa nieprzerwanie od kilku lat, jesteśmy z niej bardzo zadowoleni – mówi właściciel, Jerzy Migut. Dlatego kiedy pojawiła się szansa na przejęcie kolejnego sklepu, w dodatku w bardzo dobrej lokalizacji, nie zastanawiałem się długo i postanowiłem działać. Świeży towar i bardzo przystępne ceny to będzie znak rozpoznawczy naszego sklepu, który, mam nadzieję, szybko docenią klienci. 

 

 

Sklep funkcjonował będzie przez 6 dni w tygodniu w godzinach od 6.00 do 21.00, natomiast w niedziele od 8.00 do 20.00. Re-otwarcie spotkało się z dużym zainteresowaniem klientów, którzy w tym dniu licznie odwiedzali sklep, korzystając z wielu zorganizowanych na tę okazję promocji. Nie zabrakło również powitalnego tortu. 


Powrót