Aktualności

Kolejne dwa sklepy dołączyły do rodziny SPAR

08.06.2018

spar-adamowka-otwarcie-2018.jpg
spar-kozuchow-otwarcie-2018.jpg
Od czwartku 7 czerwca dwa kolejne sklepy otworzyły się dla klientów w Adamówce i Kożuchowie, aby w myśl sloganu „Moja Okolica, Mój SPAR”, mieli dostęp do doskonałej oferty w niskich cenach w swojej okolicy. 

 

Pierwszy sklep o powierzchni 189 m2 otwarty został w Adamówce (woj. podkarpackie). Drugie otwarcie miało miejsce w Kożuchowie (woj. lubuskie) przy ul. Zygmuntowskiej 7a, gdzie zaczął funkcjonować sklep w formacie SPAR Express o powierzchni 114 m2. Obydwa sklepy są otwarte od poniedziałku do soboty w godzinach 6.00-22.00, natomiast w niedziele handlowe od godziny 9.00 do 21.00. Zarówno sklep w Kożuchowie, jak i w Adamówce to pierwsze sklepy franczyzobiorców otwarte w naszej sieci. Pan Sławomir, właściciel SPAR w Kożuchowie, często bywał w placówkach naszej sieci i jak twierdzi: Właśnie ta marka mnie przekonała. Kiedy zgłębiłem temat, zobaczyłem, że ceny, zaopatrzenie, podejście do franczyzobiorcy są dokładnie takie, jakich oczekiwałem od dobrej współpracy. Dlatego stwierdziłem, jeśli franczyza, to właśnie tu. Podobne doświadczenie miał pan Józef, właściciel SPAR Express w Adamówce: W budynku, w którym otworzyłem swój sklep przez 15 lat funkcjonował sklep ogólnobranżowy. Po jego zamknięciu ludziom zabrakło dobrze zaopatrzonego punktu oferującego produkty potrzebne na co dzień w gospodarstwie domowym. Kiedy zdecydowałem się na otwarcie sklepu wiedziałem, że chcę być częścią SPAR.

 
Cieszy nas zaufanie ze strony panów Sławomira i Józefa, życzymy im wszystkiego co najlepsze w prowadzeniu sklepów należących do sieci franczyzowej SPAR.

Powrót