Aktualności

Kolejny sklep Piotr i Paweł zmienił szyld na Spar

09.07.2018

W czwartek 5 lipca swoją działalność oficjalnie rozpoczął supermarket EUROSPAR znajdujący się w krakowskim Centrum Handlowym Lubostroń. To już 21. sklep naszej sieci otwarty w stolicy Małopolski.

 

To kolejna w ostatnim czasie, po Mysłowicach i Oławie lokalizacja Piotra i Pawła przejęta przez Spar. Supermarket został głównym operatorem spożywczym w galerii Lubostroń 15. Posiada 768 m2 powierzchni sprzedażowej i zlokalizowany jest w sąsiedztwie młodych osiedli Nowy Ruczaj i Osiedla Europejskiego, na których nadal widać rozwój oferty deweloperów. Nowo otwarty SPAR to pierwszy sklep pani Gabrieli w ramach naszej sieci franczyzowej. Wybór SPAR jako franczyzodawcy był dla mnie oczywisty – mówi pani Gabriela. Wcześniej miałam już doświadczenia z inną siecią, niestety nie była to dobra współpraca. Dlatego kiedy tylko nawiązałam kontakt z siecią SPAR, wiedziałam, że to jest właśnie to, czego szukam – świetny asortyment, świetne ceny, doskonała obsługa ze strony sieci i rewelacyjne wręcz relacje z ludźmi. Jestem spokojna o naszą współpracę, wiem już też, że na pewno zdecyduję się na franczyzę kolejnych sklepów. Tymczasem na razie cieszę się z otwarcia supermarketu w galerii – zainteresowanie otwarciem przerosło nasze oczekiwania... Do oferty wdrożyliśmy świeże wypieki, których brak w pobliżu, chcemy też zapewnić możliwość zakupu produktów dla osób będących na specjalnych dietach, wymagających specjalistycznej żywności.

 

W sklepie dostępny jest także szeroki wybór świeżych ryb oraz  wędlin z firmy przetwórstwa mięsnego Płatek, posiadającej certyfikat Dziedzictwa Kulinarnego. W ofercie można znaleźć także m.in. piwa z browaru z Krakowa. Taka dostępność produktów związana jest z naszą polityką wspierania lokalności i jednoczenia społeczności w ramach strategii „Moja okolica, mój Spar”Lubostroń to część prężnej, rozwojowej dzielnicy, wciąż powstają nowe osiedla, przybywają nowi mieszkańcy i my będziemy się rozwijać razem z nimi. – dodaje pani Gabriela.

Kontynuujemy rozwój w okresie letnim – w ostatnim czasie otwarte zostały sklepy w Adamówce i Kożuchowie. Nie zwalniamy tempa podczas wakacji, dlatego w planach są już kolejne otwarcia w najbliższym czasie, m.in. w Łodzi, Bochni i Sosnowcu.

 

Gratulujemy pani Gabrieli i życzymy powodzenia w prowadzeniu sklepu. 

eurospar-krakow-lubostron-2.jpg
eurospar-krakow-lubostron-3.jpg
eurospar-krakow-lubostron-10.jpg
eurospar-krakow-lubostron-33.jpg
eurospar-krakow-lubostron-38.jpg
eurospar-krakow-lubostron-45.jpg
eurospar-krakow-lubostron-49.jpg
eurospar-krakow-lubostron-52.jpg
eurospar-krakow-lubostron-58.jpg
eurospar-krakow-lubostron-59.jpg
eurospar-krakow-lubostron-61.jpg
eurospar-krakow-lubostron-76.jpg
foto-lubhostron-3.jpg
foto-lubhostron-4.jpg
foto-lubhostron-5.jpg
foto-lubhostron-9.jpg

Powrót