Aktualności

Kolejny sklep SPAR w Wielkopolsce

13.03.2015

sam-0175.jpg

olska sieć sklepów spożywczych SPAR uruchomiła swój kolejny sklep w województwie Wielkopolskim. Supermarket SPAR w Pobiedziskach jest zlokalizowany przy ulicy Rynek 16 i ma powierzchnię 240 metrów kwadratowych, dwa stanowiska kasowe oraz pełen asortyment produktów w atrakcyjnych cenach.

SPAR to marka rozpoznawalna na całym świecie. Sklepy z charakterystycznym zielono – czerwonym logo są obecne w 36 krajach na 4 kontynentach. Wszędzie są gwarancją najwyższej jakości za przystępną cenę. Sklep w Pobiedziskach spełnia najwyższe standardy wymagane przez sieć. Właścicielem sklepu jest Pan Marcin Ratajczak, który z branżą handlową jest związany od ponad 20 lat. Jego rodzice prowadzą hurtownię spożywczą.
-        Zdecydowałem się na przystąpienie do sieci SPAR ponieważ zaoferował najbardziej partnerskie i zarazem najatrakcyjniejsze cenowo warunki - mówi Marcin Ratajczak. - To co nas wyróżnia to bogata oferta tzw. zdrowej żywności oraz produktów premium.
 
Dzisiaj w ramach umowy franczyzowej działa w Polsce już 190 sklepów. Najmniejsze z nich o powierzchni do 200 metrów kwadratowych to SPAR Express z podstawowym asortymentem produktów spożywczych. Supermarket SPAR to sklepy osiedlowe o powierzchni od 200 do 1000 metrów kwadratowych. EUROSPAR to największe placówki sieci nastawione głównie na cotygodniowe zakupy.


Powrót