Aktualności

Kolejny SPAR w Krakowie

10.02.2017

stanczyka-k44.png

W piątek 10 lutego w Krakowie (woj. małopolskie) przy ulicy Stańczyka 14 został otwarty nowy sklep SPAR. To już 24 sklep franczyzobiorcy.

 

Sklep działa w formacie SPAR, zlokalizowany jest na nowoczesnym osiedlu mieszkaniowym i jest otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-22:00, a w niedziele i święta 9:00-21:00. Jego powierzchnia wynosi 440m2. Z uwagi na lokalizację sklepu jego oferta została sprofilowana pod oczekiwania lokalnego klienta, oferując wyjątkowo szeroki wybór świeżych produktów, wyróżniający go na tle okolicznych sklepów oraz pozostalych sklepów SPAR w Krakowie.

 

W samym sercu krakowskich Bronowic, w spokojnym i malowniczym otoczeniu oraz sąsiedztwie apartamentowca Salwator Tower... to idealna i bardzo perspektywiczna lokalizacja - mówi franczyzobiorca. Kraków to miasto turystyczne, a SPAR to rozpoznawalna i ceniona marka na rynku zarówno polskim, jak i zagranicznym. Nowoczesne osiedla podobne jak takie, na którym znajduje się nasz nowy sklep, rządzą się innymi prawami. Klient jest bardzo wymagający, a my będziemy robić wszystko by sprostać jego oczekiwaniom. 


Powrót