Aktualności

Komplet wysokiej jakości pościeli na wyciągnięcie reki

09.11.2018

Od 16 listopada w naszych sklepach rusza kolejna akcja znaczkowa, dzięki której będzie można zebrać komplet wysokiej jakości pościeli oraz akcesoria firmy DORMEO z atrakcyjnymi rabatami!

 

Akcja promocyjna potrwa do 31 stycznia 2019 r.  Aby wziąć w niej udział trzeba w okresie trwania promocji dokonać zakupów za minimum 25 zł, które upoważniają do odbioru przy kasie jednej naklejki. Każdy, kto zbierze 5 naklejek będzie mógł zakupić wybrany produkt marki DORMEO z 50% rabatem! i zacząć zbierać kolejne naklejki. 

 

Nowa akcja znaczkowa, rozpoczynająca się w gorącym, pod względem sprzedaży, okresie przedświątecznym stanowić będzie doskonałą okazję do zrobienia idealnego prezentu świątecznego dla siebie lub swoich bliskich. Oferowane produkty firmy DORMEO – eksperta w dziedzinie snu, to wysokiej jakości kołdry wielosezonowe, klasyczne i anatomiczne poduszki oraz prześcieradła. Produkty wykonane są w tzw. technologii Silpure, dzięki czemu pozwalają zachować na dłużej czystość i świeżość w sypialni. W ofercie  promocyjnej znajdują się także praktyczne dodatki – lampki dotykowe z regulacją światła oraz ultradźwiękowe nawilżacze powietrza, tworzące klimat i zapewniające relaks w miejscach, w których będą umieszczone.

 

Regulamin akcji oraz lista sklepów biorąca w niej udział znajdują się  w załącznikach poniżej.
dr-dormeo-luna-ulotka-a5-spar-091018-3-1.jpg
dr-dormeo-luna-ulotka-a5-spar-091018-3-2.jpg
dr-dormeo-luna-ulotka-a5-spar-091018-3-3.jpg
dr-dormeo-luna-ulotka-a5-spar-091018-3-4.jpg
dormeo-post.png

Załączniki


Powrót