Aktualności

Leszek Bać Osobowością Handlu 2017!

17.05.2017

laureaci-hermesa-poradnik-handlowca-2017.jpg

11 maja br. w Poznaniu odbyło się XIX Wiosenne Ogólnopolskie Spotkanie Producentów oraz Handlowców branży FMCG i HoReCa, którego głównym punktem było wręczenie prestiżowych statuetek Hermesów. Podczas uroczystej gali, Leszek Bać, prezes spółek  SPAR Polska i Grupy Bać-Pol, otrzymał nagrodę w kategorii OSOBOWOŚĆ HANDLU.

 

Statuetki Hermesa „Poradnika Handlowca” przyznawane są corocznie od 12 lat najwybitniejszym przedstawicielom branży FMCG w Polsce. Otrzymują je zarówno handlowcy z małych i średnich sklepów detalicznych, jak i czołowi przedstawiciele najwyższego szczebla kadry zarządzającej sieci handlowych, działających na terenie naszego kraju. Hermes od początku istnienia wybierany jest głosem niezależnej kapituły i reprezentuje opinię środowiska oraz wybitnych przedstawicieli branży.

 

Kapituła Hermesa „Poradnika Handlowca” przyznając statuetkę w kategorii OSOBOWOŚĆ HANDLU Leszkowi Baciowi, doceniła jego wieloletnią działalność w branży i wpływ na kształtowanie krajowego rynku sprzedaży hurtowej i detalicznej produktów FMCG.

 


Powrót