Aktualności

Małopolska wzbogaciła się o kolejny SPAR

10.08.2017

zelczyna-1.jpg

W czwartek 10.08 w Zelczynie (woj. małopolskie) otwarty został kolejny sklep naszej sieci. Sklep w formacie SPAR, o powierzchni 570 m2 otwarty jest 7 dni w tygodniu, od poniedziałku do soboty w godzinach 6.00-21.00, w niedziele 8.00-20.00.

 

Sklep posiada bardzo dogodną lokalizację, jest położony w pobliżu drogi krajowej nr 44, znajduje się na I piętrze dużego, nowo wybudowanego budynku, na parterze którego mieszczą się salon fryzjerski, punkt apteczny i sklep zoologiczny. Na zmotoryzowanych klientów czeka parking na 50 samochodów. Niedaleko budynku znajduje się także stacja paliw.

 

SPAR w Zelczynie jest drugim sklepem franczyzobiorcy, pana Wojciecha Janowicza, który 1,5 roku temu otworzył swój pierwszy sklep sieci w Nowej Górze (woj. małopolskie). Bardzo dobrze układająca się współpraca, korzystne ceny i warunki franczyzy, a także duża swoboda w prowadzeniu sklepu zachęciły pana Wojciecha do zrobienia kolejnego kroku i otwarcia drugiego sklepu SPAR. Sklep w Zelczynie nastawiony jest głównie na pobliskich mieszkańców oraz licznych przejezdnych, których chce przyciągnąć bardzo szeroką, ciekawą ofertą, dobrymi cenami i niezawodną jakością.


Powrót