Aktualności

Nowy SPAR w Strzyżowe

10.03.2015

strzyzow.jpg

Sieć SPAR uruchomiła kolejną nową placówkę - sklep SPAR W Strzyżowie (woj. Podkarpackie) otwarty został 5 marca br. i ma powierzchnię 225 mkw.

Po otwarciu sklepu w Strzyżowie sieć SPAR liczy obecnie 189 placówek. W ciągu ostatnich 3 miesięcy ilość sklepów własnych w regionie wschodnim wzrosła natomiast z 9 do 17 obiektów.
 
Placówka w Strzyżowie zlokalizowana jest w sercu miasta. W dniu otwarcia na Klientów czekały specjalne promocje oraz konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Powstanie nowego sklepu spotkało się z dużym zainteresowaniem mieszkańców Strzyżowa. Klienci szczególnie upodobali sobie produkty marek własnych SPAR oraz Lubię.
 
Sklep w Strzyżowie jest pierwszym otwartym według nowych standardów SPAR zarówno w obszarze rozmieszczenia kategorii jak i szerokości asortymentu. Zrealizowano w nim również nowy projekt SPAR wprowadzając możliwość zakupu kawy na wynos. W najbliższej przyszłości sklep w Strzyżowie zostanie zaliczony do obiektów, w których będą odbywały się szkolenia przyszłych franczyzobiorców.


Powrót