Aktualności

Otwarcie sklepu w Dziewinie

18.08.2017

dziewin-1.jpg

Od czwartku 17.08 w Dziewinie (woj. małopolskie) działa kolejny sklep SPAR. Sklep ma powierzchnię 154 m2, został otwarty w formacie SPAR Express, jest czynny 7 dni w tygodniu, od poniedziałku do soboty w godzinach 6.00-21.00, w niedziele 12.00-19.00.

 

Sklep znajduje się tuż przy drodze wojewódzkiej na Bochnię, w budynku, w którym wcześniej funkcjonował już sklep spożywczy, obecnie został on zaadaptowany specjalnie na potrzeby nowo otwartego sklepu, urządzony zgodnie ze standardami sieci.

 

SPAR w Dziewinie to już dziewiąty sklep franczyzobiorcy, pana Krzysztofa Kuklicza i Wojciecha Jacha, którzy kilka lat temu zdecydowali się na otwarcie pierwszego sklepu sieci. Od tego czasu sukcesywnie otwierają kolejne. Bardzo dobrze znają już potrzeby klientów, dzięki czemu dostosowują asortyment do wymagań lokalnych mieszkańców. Franczyza w SPAR umożliwia im również dużą swobodę działania, dlatego panowie postanowili nie poprzestawać na jednym sklepie i poszerzać portfolio prowadzonych przez siebie sklepów.


Powrót