Aktualności

Ruszają zapisy na SPARing - Bieg na 5 km - 09.04.2017

Ruszają zapisy na...

Już 9 kwietnia miłośnicy biegania staną przed kolejną szansą na zwycięskie przekroczenie mety, a Rzeszów raz jeszcze zmieni się w stolicę zdrowego trybu życia.

SPAR zagościł w...

W czwartek 26 stycznia br. w Ślemieniu (woj. śląskie) przy ul. Krakowskiej 146 otwarty został nowy sklep SPAR, będący 228. sklepem sieci.

Rafał Wilk honorowym...

Rafał Wilk, wspierany przez SPAR czterokrotny medalista paraolimpijski w kolarstwie ręcznym, mistrz świata, zdobywca pucharu świata został Honorowym Obywatelem Rzeszowa.

SPAR Polska po raz drugi...

Drugi rok z rzędu SPAR Polska uczestniczył w ogólnopolskim konkursie „Odśwież Swój Sklep” organizowanym przez redakcję branżowego miesięcznika „Poradnik Handlowca”.

SPAR wspiera najlepszych!

Drużyna Młodzików ze Szkoły Futbolu Staniątki zdobyła wicemistrzostwo Wielickiej Ligi Halowej w VII turnieju o puchar K.Demaczuka!

Spar Polska sponsorem 7....

8 stycznia br. o godz. 16.00 w Hali Widowiskowo-Sportowej w Rybniku-Boguszowicach po raz siódmy rozegrany został „Kosmiczny Mecz”, impreza cyklicznie realizowana na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.