Aktualności

Pierwszy sklep SPAR w Jordanowie już otwarty

08.05.2017

05-jordanow-www.jpg

W piątek 5 maja nastąpiło otwarcie supermarketu SPAR w Jordanowie (woj. małopolskie). Sklep o powierzchni 270 m2 otwarty został przy ulicy 3 maja 19, będzie czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 6.00 do 22.00, natomiast w niedziele od 9.00 do 21.00.

 

Sklep posiada bardzo dobre położenie, przy głównej drodze miejscowości, dlatego właściciel liczy zarówno na zainteresowanie samych mieszkańców Jordanowa, jak i mieszkańców pobliskich miejscowości. Jordanów to miejscowość wczasowo-turystyczna, z której wychodzi m.in. szlak na Babią Górę, dlatego turyści stanowią również docelową grupę klientów sklepu.

 

W miejscowości funkcjonuje kilka konkurencyjnych sklepów, jednak franczyzobiorca, pan Adam Myszoląg dobrze zna potrzeby swoich klientów, posiada już bowiem dwie placówki handlowe. Nowo otwarty sklep w Jordanowie będzie jego trzecim sklepem, natomiast pierwszym w sieci SPAR. Swój wybór uzasadnia faktem, że w dzisiejszych czasach nie wystarczy już funkcjonowanie pod jakimkolwiek szyldem, działanie musi być bardzo dobrze przemyślane i zorganizowane, a sieć dawać realne wsparcie.


Powrót