Aktualności

Pierwszy SPAR w Lublinie

05.07.2017

003-lublin-dunikowskiego-7-no-signature.jpg

 We wtorek, 4 lipca, w Lublinie przy ul. Dunikowskiego 7 otwarty został SPAR Express. To pierwszy sklep sieci w mieście. Ma powierzchnię 92 m2 i bardzo dogodne godziny otwarcia, od poniedziałku do soboty sklep funkcjonuje w godzinach od 6.00 do 23.00, natomiast w niedzielę od 9.00 do 23.00.

 

Nowo otwarty SPAR znajduje się na jednym dużych z lublińskich osiedli mieszkaniowych, w sąsiedztwie bloków i domków jednorodzinnych. Właściciele liczą na duże zainteresowanie okolicznych mieszkańców, gdyż w pobliżu nie ma zbyt wielu marketów, a asortyment dostępny w SPAR Express powinien przyciągnąć klientów zarówno świeżością oferowanych towarów, jak i przystępnymi cenami oraz miłą obsługą, gdyż te trzy kryteria są według właścicieli sklepu niezbędne, aby pozyskać zadowolenie kupujących.

 

SPAR w Lublinie jest pierwszym sklepem sieci franczyzobiorczyni, pani Doroty Krucień, która chciała otworzyć sklep inny od wszystkich pozostałych w mieście, będący polskim sklepem spożywczym, jednocześnie posiadającym markę rozpoznawalną nie tylko w Europie, ale i na świecie.


Powrót