Aktualności

Profesjonalny zestaw noży na wyciągnięcie ręki!

24.07.2018

Od 2 sierpnia w naszych sklepach rusza kolejna akcja znaczkowa, dzięki której będzie można zebrać kolekcję wysokiej jakości noży i akcesoriów belgijskiej marki BergHOFF do swojej kuchni z atrakcyjnymi rabatami!

 

Zainspirowani powiedzeniem „ostre noże, bezpieczne krojenie”, przygotowaliśmy nową akcję promocyjną dającą możliwość skompletowania profesjonalnych noży BergHOFF łączących w sobie zarówno nowoczesny design, jak i wysoką jakość.

 

Akcja promocyjna potrwa od 2 sierpnia do 31 października br. lub do wyczerpania asortymentu. Aby wziąć w niej udział należy w okresie trwania promocji dokonać zakupów za minimum 25 zł, które upoważniają do odbioru jednej naklejki przy kasie. Zdobycie pięciu takich naklejek, przyklejonych w odpowiednim miejscu na specjalnej ulotce promocyjnej, uprawnia do zakupu wybranego produktu z kolekcji BergHOFF LEO z 50% rabatem.

 

Noże i akcesoria z serii BergHOFF LEO, będą oferowane w różnych wariantach, umożliwiających krojenie zróżnicowanych produktów oraz ich estetyczne przygotowanie i praktyczne przechowywanie. Oferowane produkty wykonane są z wysokiej jakości materiałów, co sprawia, że idealnie leżą w ręce. Noże mają wszechstronne zastosowanie i sprawdzą się w każdej kuchni. Do tego specjalnie zaprojektowane, ergonomiczne akcesoria, w skład których wchodzą bambusowa deska do krojenia, wyciskarka do cytrusów a także nowoczesny u uniwersalny blok, który pomieści aż 8 noży.  Posiadając pełen zestaw noży wraz z akcesoriami będziesz miał możliwość krojenia, siekania obierania oraz wyciskania produktów spożywczych.

 

Regulamin akcji oraz lista sklepów biorąca w niej udział znajdują się  w załącznikach poniżej.

 

spar-akcjaznaczkowa-berghoff-2018.PNG
spar-akcjaznaczkowa-berghoff-2018-2.PNG
spar-slider-akcja-znaczkowa-berghoff-2018.jpg
spar-akcjaznaczkowa-2018.jpg

Załączniki


Powrót