Aktualności

Rób zakupy i zbieraj naklejki.

30.11.2017

spar-banery-na-www-1200x1200px.jpg

Już 1 grudnia w sklepach naszej sieci rusza kolejna akcja promocyjna, podczas której za zebrane naklejki będzie można kupić nowoczesne naczynia do gotowania i smażenia firmy DELIMANO z 50% rabatem.

 

 

Po cieszącej się ogromną popularnością akcji z pluszakami i kubkami Epoki Lodowcowej, grudzień rozpoczynamy nową promocją, która potrwa od 1 grudnia 2017 r. do 14 lutego 2018 r. lub do wyczerpania zapasów. Aby wziąć udział w akcji lojalnościowej należy w okresie trwania promocji zrobić zakupy za min. 25 zł, za które przy kasie wydawana będzie jedna naklejka. Zdobycie pięciu takich naklejek, przyklejonych w odpowiednim miejscu na specjalnej ulotce promocyjnej uprawnia do zakupu wybranego produktu firmy DELIMANO z 50% rabatem.

 

Produkty firmy DELIMANO (garnki, patelnie, wok, brytfanna) oferowane będą w różnych kształtach i pojemnościach, umożliwiając przygotowywanie zróżnicowanych posiłków. Produkty mają wielofunkcyjny charakter, mogą służyć do przygotowywania potraw gotowanych, smażonych oraz duszonych. Pokryte najwyższej jakości kamienną powłoką pozwolą przygotować w każdej kuchni zdrowe i smaczne dania. Nowoczesna powłoka sprawi, że gotowanie stanie się nie tylko łatwiejsze, ale i zdrowsze – dzięki możliwości smażenia na przysłowiowej kropli oleju wyeliminowany zostanie również problem przywierających potraw.

 

Zachęcamy do przeczytania regulaminu akcji i sprawdzenia listy sklepów biorących w niej udział. 

Załączniki


Powrót