Aktualności

SPAR Express w małopolskiej Paleśnicy

19.05.2017

palesnica.jpg

18 maja sieć SPAR powiększyła się o kolejny sklep. Nowo otwarty SPAR Express mieści się w Paleśnicy (woj. małopolskie), ma powierzchnię 130 m2, jest czynny od poniedziałku do soboty w godzinach 6.30-20.00, w niedziele 10.00-20.00. W sezonie letnim, ze względu na zwiększony ruch turystów sklep będzie miał wydłużone godziny otwarcia.

 

Sklep w Paleśnicy położony jest przy drodze krajowej Tarnów-Nowy Sącz, dzięki czemu docelową grupą klientów są nie tylko okoliczni mieszkańcy, ale również licznie przejeżdżający tą drogą kierowcy, w okresie letnim właścicielka dodatkowo liczy również na wizyty przebywających w okolicy turystów.

 

Paleśnicki SPAR Express to pierwszy sklep sieci otwarty przez Annę Spieszny, która, jak twierdzi, bez dłuższego zastanowienia zdecydowała się na współpracę właśnie ze SPAR-em. Przestudiowałam wiele ofert – mówi Anna Spieszny – i żadna nie była tak dopasowana do moich handlowych wymagań. Odpowiada mi logistyka, system współpracy z siecią, otwartość na franczyzobiorców. Krótko mówiąc, to oferta idealnie skrojona na miarę potrzeb handlowców w czasach coraz liczniejszej konkurencji.


Powrót