Aktualności

SPAR Polska uczestnikiem Retail Summit 2018

29.11.2017

logo2.png

13-14 marca 2018 r. w Warszawie odbędzie się Kongres Poland & CEE Retail Summit 2018. Będzie to dziesiąta, jubileuszowa edycja kongresu uznawanego za najważniejsze tego typu wydarzenie w branży w kraju. Swój udział w gronie prelegentów będzie miał również SPAR Polska.

 

Retail Summit uważany jest za najważniejsze i najbardziej reprezentatywne spotkanie polskiego sektora handlu i FMCG, jego celem jest zacieśnianie współpracy między rynkowymi graczami branży FMCG. W najbliższej, jubileuszowej edycji w roli prelegentów udział wezmą również przedstawiciele Zarządu i Rady Nadzorczej SPAR Polska. Pierwszego dnia kongresu w strategicznej dyskusji panelowej na temat przyszłości handlu swój udział zapowiedział Leszek Bać, Prezes Zarządu SPAR Polska, natomiast podczas drugiego dnia trwania kongresu prelekcję na temat rebrandingu marki własnej wygłosi Tomasz Syller, Członek Rady Nadzorczej SPAR Polska.

 

Każda kolejna edycja kongresu skupia się na wspólnym definiowaniu wyzwań stojących przed sektorem, budowaniu wzajemnego zrozumienia celów biznesowych stawianych przez sieci handlowe i producentów czy prowadzeniu rozmów na temat przyszłej współpracy. Rosnąca z roku na rok frekwencja (ponad 1200 uczestników podczas edycji 2017) oraz powiększające się grono uczestników kongresu, potwierdzają znaczenie wydarzenia. Tradycyjnie już, również podczas tej edycji kongresu zostaną wręczone nagrody Retailer of the Year dla najlepszych sieci w najważniejszych formatach handlowych – SPAR Polska otrzymał tę nagrodę w kategorii convenience i franczyza w 2015 r.


Powrót