Aktualności

SPAR sponsorem European Athletics U23 Championships w Bydgoszczy

16.03.2017

spar-eu23ch-bydgoszcz2017-lockup-4cf-l.jpg

SPAR, marka od lat związana ze wspieraniem mistrzostw w lekkiej atletyce w Europie, w ramach współpracy z European Athletics, po raz kolejny został sponsorem Europejskich Mistrzostw w Lekkiej Atletyce, tym razem dla zawodników do lat 23, które odbędą się w tym roku w Polsce - w dniach 13-16 lipca br. w Bydgoszczy, na stadionie Zawiszy.

 

Ostatnie Halowe Mistrzostwa Europy w Lekkoatletyce, które odbyły się w marcu br. w Belgradzie, dostarczyły wszystkim niezapomnianych sportowych emocje. Klasyfikację medalową Polacy zakończyli z 12 medalami, ustanawiając tym samym najlepszy wynik polskich lekkoatletów w historii i plasując się na pierwszym miejscu w klasyfikacji medalowej.

 

Licząc na kolejną dawkę sportowych emocji i sukcesów naszych zawodników, swój udział w mistrzostwach zapowiedzieli już m.in. polscy medaliści Mistrzostw Świata U20: Ewa Swoboda (100 m), Klaudia Maruszewska (rzut oszczepem), Konrad Bukowiecki (pchnięcie kulą) i Oskar Stachnik (rzut dyskiem).

 

SPAR od ponad 1996r. jest głównym sponsorem Mistrzostw Europy w Lekkoatletyce. SPAR Polska również aktywnie wspiera sportowców, sponsorując m.in. dwukrotnego mistrza paraolimpijskiego z Rio de Janeiro w handbike’u – Rafała Wilka.


Powrót