Aktualności

SPAR w oławskiej galerii Quick Park

30.11.2017

W środę 29.11 sieć SPAR wzbogaciła się o kolejny sklep. Sklep otwarty został w Oławie (woj. dolnośląskie) przy ulicy Nowy Otok 11. Nowo powstały supermarket mieści się w galerii handlowej Quick Park Oława, ma powierzchnię sprzedażową 680 m2, funkcjonuje 7 dni w tygodniu, od poniedziałku do soboty 7.00-21.00, w niedziele 9.00-20.00.

 

Galeria posiada bardzo dobrą lokalizację, przy zjeździe z autostrady A4. Jest drugim centrum handlowym Oławy, zdecydowanie większym od już istniejącego. Nowy SPAR pełni funkcję operatora spożywczego galerii i będzie mocno wyróżniał się na tle istniejącej na oławskim rynku konkurencji.

 

Sklep oferuje bardzo szeroki wybór asortymentu, własny wypiek pieczywa oraz mięs. Posiada również w ofercie produkty niedostępne w innych sklepach, m.in. bogaty wybór produktów z serii Przysmaki Europy ,takich jak: francuskie i holenderskie sery, czy włoskie makarony.  Mając na uwadze Klientów będących rodzicami małych dzieci, SPAR wyodrębnił w sklepie tzw. strefę dziecięcą, gdzie w jednym miejscu można kupić produkty pielęgnacyjne, żywnościowe czy zabawkowe dla najmłodszych.

img-1.jpg
img-3.jpg
img-4.jpg
img-6.jpg
img-14.jpg
img-15.jpg
img-21.jpg
img-20.jpg
img-16.jpg

Powrót