Aktualności

SPAR wspiera Legendarny Kosmiczny Mecz

05.01.2018

spar-wosp-lgenedarny-kosmiczny-mecz.png

Dumnie wspieramy WOŚP i Legendarny Kosmiczny Mecz w Rybniku, który już 6 stycznia zagra właśnie dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!  Podobnie, jak w zeszłym roku, logo SPAR będzie towarzyszyć temu wydarzeniu. 

 

Główni organizatorzy widowiska - Fundacja Piątka oraz Kabaret Młodych Panów, od lat zapraszają do Rybnika gwiazdy kabaretu, muzyki, filmu i sportu. Kto zmierzy się na boisku w tym roku? Będą to między innymi Adam Asanov z „Piersi” i członkowie „Letniego, Chamskiego Podrywu”. Polskie kabarety reprezentować będą Ewa Błachnio, Katarzyna Pakosińska,Tomasz Majer (Hrabi), Roman Żurek (Neo-nówka), Piotr Gumulec (Chyba), Maciej Morze, Tomasz Nowaczyk, Wojciech Kowalczyk i Olga Łasak (Czesuaf), Bartosz Gajda (Łowcy.B) oraz Robert Motyka, Michał Paszczyk i Rafał Kadłucki (Paranienormalni). Telewizja i media będą miały w tym roku mocną reprezentację – Irek Bieleninik, Zygmunt Chajzer, Wojciech Zawioła, Bogdan Kalus (serial „Ranczo”), Darek Maciborek (RMF FM) i głos Rybnika, czyli Robert Krzyżaniak (Radio 90). 

 

Na pewno nie zabraknie także niespodzianek. Wielokrotnie już bywało tak, że na dzień przed meczem potwierdziliśmy jakąś gwiazdę lub świetnego sportowca, taki jest już charakter naszego wydarzenia – mówi Bartosz Demczuk.

 

Podobnie, jak w zeszłym roku, na tej imprezie nie mogło nas zabraknąć! Z radością, jako partnerzy, wspieramy tą inicjatywę i mamy nadzieję, że 26 finał WOŚP, który odbędzie się 14 stycznia, po raz kolejny pobije rekord, a kwota zebrana podczas Legendarnego Kosmicznego Meczu, będzie dołożoną do niego cegiełką.


Powrót