Aktualności

SPAR zawitał do Dąbrowy Tarnowskiej

25.05.2017

001-dt-no-name.jpg

24 maja do sieci SPAR dołączył kolejny sklep, tym razem w Dąbrowie Tarnowskiej (woj. małopolskie) przy ulicy Granicznej 20. Sklep w formacie SPAR ma powierzchnię 510 m2, funkcjonuje 7 dni w tygodniu, od poniedziałku do soboty w godzinach 7.00-20.00, w niedziele 9.00-17.00.

 

SPAR w Dąbrowie Tarnowskiej to zarówno pierwszy sklep w naszej sieci dla jednego ze współwłaścicieli, a jednocześnie czwarty dla drugiego z nich (dwa poprzednie działają w Tarnowie, sklep w Rzuchowej miał otwarcie pół roku temu). Pan Grzegorz Filipowicz, jeden z franczyzobiorców, widział, jak funkcjonują dotychczasowe trzy sklepy jego wspólnika i nie zastanawiał się długo nad podjęciem decyzji o wspólnej franczyzie.

 

Piotr, mój wspólnik, przekonał mnie, że SPAR to przede wszystkim znana i sprawdzona sieć, ceniąca sobie wzajemną współpracę, oferująca tzw. miękką franczyzę, bardzo wygodną dla właścicieli sklepów – mówi Grzegorz Filipowicz. Stwierdziłem więc, że jeśli coś funkcjonuje dobrze, to zdecydowanie warto to kontynuować.

 

Nowy SPAR ma bardzo dogodną lokalizację – praktycznie w ścisłym centrum miasta. W jego pobliżu nie ma na razie innych placówek o tak dużej powierzchni sprzedażowej, z obszernym parkingiem dla zmotoryzowanych klientów, dlatego atrakcyjność sklepu, w połączeniu z szerokim i nietypowym asortymentem (np. świeże ryby w ofercie), jest bardzo wysoka.


Powrót