Aktualności

SPAR zawitał na Mazowsze

12.05.2017

001-grojec-2.jpg

11 maja do naszej sieci dołączył kolejny sklep – tym razem w Grójcu, w woj. mazowieckim. Sklep w formacie SPAR mieści się przy ul. Wybickiego 2, ma powierzchnię 268 m2, funkcjonuje 7 dni w tygodniu, od poniedziałku do soboty w godzinach 6.00-22.00, natomiast w niedziele 9.00-19.00.

 

Nowo otwarty SPAR zlokalizowany jest na jednym z grójeckich osiedli mieszkaniowych, usytuowanych na obrzeżach miasta, gdzie liczba konkurencyjnych sklepów jest jeszcze znacznie mniejsza niż w jego centrum. Supermarket w Grójcu jest drugim sklepem franczyzobiorcy, pana Konrada Jurka, który swój pierwszy sklep sieci SPAR otworzył pół roku temu w Pionkach.

 

Od samego początku współpraca z siecią przebiegała bardzo sprawnie, w razie potrzeby zawsze mogę liczyć na pomoc ze strony centrali, korzystam też z preferencyjnych cen dostaw, jakie oferuje Bać-Pol, dlatego bez wahania zdecydowałem się na otwarcie drugiego sklepu SPAR. Nie ukrywam również, że w najbliższej przyszłości pomyślę pewnie o kolejnych otwarciach – mówi Konrad Jurek.


Powrót