Aktualności

SPAR zdobywa Mielec

09.02.2017

spar-mielec.jpg

Do sieci SPAR dołączyło jednorazowo 6 kolejnych sklepów, zlokalizowanych w Mielcu (woj. Podkarpackie) - znane i popularne wśród lokalnych mieszkańców markety A&K. Od lutego 2017 r. zostały one przyłączone do franczyzy SPAR. Każdy z marketów A&K posiada bardzo dobrą lokalizację, asortyment trafiający w gusta klientów oraz korzystne ceny, co sprawia, że sklepy generują wysokie obroty, a przez lata funkcjonowania zdążyły wyrobić sobie wśród klientów bardzo dobrą opinię, przekładającą się na niesłabnące zainteresowanie kupujących ofertą asortymentu. Decyzja o konsolidacji z siecią SPAR ma na celu przyczynienia się do dalszego podniesienia jakości oferty A&K.

 

Istotnym czynnikiem decyzji o dołączeniu do SPAR właścicieli A&K był fakt, iż sieć oferuje swoim franczyzobiorcom oprócz rozpoznawalnego na całym świecie logo i sprawdzonego modelu biznesowego, niezależność franczyzobiorcy, przy jednoczesnym wsparciu sieci. 

 

Każdy franczyzobiorca SPAR korzysta z efektu skali i siły zakupowej GK Bać-Pol – mówi Leszek Bać, prezes zarządu SPAR Polska. Powodem synergii ze SPAR jest najczęściej nie tylko poszukiwanie oszczędności i wypracowywanie przewagi konkurencyjnej, ale przede wszystkim jest  to odpowiedź na dynamicznie zmieniające się preferencje konsumentów. A&K to kolejny duży lokalny przedsiębiorca, który osiągnął sukces i chce się dalej rozwijać. Wybrał markę SPAR, doceniając zaangażowanie polskiego kapitału oraz nasze partnerskie podejście do biznesu. Franczyza w SPAR to kolejny krok na drodze do dalszego wzrostu i oferowania wyższego poziomu usług.


Powrót