Aktualności

Trzy nowe otwarcia w dwa dni

04.08.2017

spar-zabrzeg-2.jpg
spar-szydlow.jpg
spar-konin.jpg

Pierwsze otwarcie miało miejsce w czwartek, w Zabrzegu (woj. śląskie) przy ul. Korfantego 38. Nowo otwarty sklep posiada powierzchnię sprzedażową 467 m2, funkcjonuje od poniedziałku do soboty w godzinach 6.00-21.00, a w niedzielę od 9.00 do 18.00. Sklep w Zabrzegu mieści się przy drodze przelotowej na Czechowice-Dziedzice i Bielsko-Białą, w specjalnie wybudowanym w tym celu nowoczesnym obiekcie handlowym. Wokół sklepu znajduje się wygodny parking na 40 samochodów. Sklep jest pierwszą placówką w sieci SPAR franczyzobiorcy, pana Bogusława Owczarza, który poza supermarketem w Zabrzegu posiada jeszcze dwa inne sklepy spożywcze oraz własną piekarnię, dzięki czemu w sklepie oferowane będzie świeże pieczywo z własnego wypieku.

 

Kolejny sklep otwarty został w piątek w Koninie (woj. wielkopolskie), przy ul. Świętojańskiej 32a. Ma powierzchnię 450 m2, jest otwarty od poniedziałku do soboty w godzinach 06.00-20.00, w niedziele 08.00-20.00. Sklep ma dogodną lokalizację, znajduje się na przedmieściach Konina, w otoczeniu osiedli domków jednorodzinnych i w bardzo bliskiej odległości wylotu na autostradę A2. Przy sklepie znajduje się parking na ok. 30 samochodów. Nowo otwarty SPAR jest pierwszym sklepem sieci właściciela, pana Sławomira Lachowicza, który posiadając trzy sklepy w innej sieci, przekonując się jak korzystna jest oferta SPAR, jeden z prowadzonych sklepów postanowił przenieść do sieci SPAR. Pan Sławomir posiada również własną wytwórnię wędlin, dzięki czemu w sklepie oferowany będzie bogaty wybór wędlin regionalnych, odróżniającym go mocno od oferty konkurencji.

 

Trzeci sklep SPAR otwarty został w piątek w Szydłowie (woj. świętokrzyskie) przy ul. Rynek 10. Sklep ma powierzchnię sprzedażową 200 m2, jest czynny w godzinach 6.00-22.00, w niedziele 8.00-19.00. Sklep mieści się w odrestaurowanym budynku, w którym wcześniej znajdował się już sklep spożywczy. Posiada bardzo dobre położenie, zlokalizowany jest w samym centrum turystycznej miejscowości, niedaleko średniowiecznego zamku i murów obronnych, licznie odwiedzanych przez turystów. Dla wygody zmotoryzowanych klientów przy sklepie znajduje się również bardzo przestronny parking na około 70 miejsc. Sklep jest pierwszym sklepem w sieci SPAR franczyzobiorczyni, pani Emilii Zarzyckiej, która zdecydowała się właśnie na SPAR ze względu na dużą swobodę, jaką sieć daje swoim współpracownikom, ale także ze względu na fakt, iż jest to sieć z polskim kapitałem. Pani Emilia zamierza również wspierać polskich, lokalnych producentów, wprowadzając do swojego sklepu ich wyroby, w tym przede wszystkim sezonowe warzywa i owoce od pobliskich wytwórców i hodowców.


Powrót