Aktualności

Trzy otwarcia sklepów Spar w jednym dniu!

01.03.2018

Rozpoczęliśmy marzec wyjątkowo aktywnie – 1 marca otworzyliśmy trzy kolejne sklepy. O nowe sklepy naszej sieci wzbogaciły się województwa małopolskie i świętokrzyskie. Największa z otwartych placówek to supermarket SPAR w galerii handlowej Quick Park Mysłowice. SPAR jest operatorem spożywczym w galerii.  

 

Quick Park to pierwsze nowoczesne centrum handlowe w Mysłowicach o powierzchni najmu 13 160 m2. W obiekcie znajduje się około 45 sklepów (m.in. H&M, Reserved, RTV Euro AGD, CCC, Big Star, Empik, Smyk), punktów usługowych, gastronomicznych oraz jedyny multipleks w okolicy – OH Kino.

 

Nowo otwarty w galerii SPAR ma powierzchnię sprzedażową 890 m2, w swojej ofercie posiada szeroki wybór asortymentu, wysokiej jakości produkty, wypiekane na miejscu pieczywo, bogaty serwis garmażeryjny oraz duży wybór świeżych ryb, czym mocno wyróżnia się na tle istniejącej na mysłowickim rynku konkurencji. Dbając o wygodę klientów będących rodzicami małych dzieci, franczyzobiorca SPAR wyodrębnił w sklepie specjalną powierzchnię, tzw. strefę dziecięcą, umożliwiającą dokonanie w jednym miejscu zakupu produktów pielęgnacyjnych, żywnościowych czy zabawek dla najmłodszych. Centrum handlowe, w którym znajduje się sklep, oferuje klientom bezpłatny parking na 400 samochodów. SPAR w Quick Parku czynny jest 7 dni w tygodniu, od poniedziałku do soboty w godzinach 8.00-21.00, natomiast w niedziele 9.00-20.00.

 

Pozostałe dwa otwarcia miały miejsce w małopolskim Zabierzowie, gdzie funkcjonować zaczął SPAR w formacie supermarket o powierzchni 270 m2 oraz w Bławatkowie w woj. świętokrzyskim, w którym otwarty został SPAR Express o powierzchni 178 m2.

 

spar-express-blawatkow-fot.jpg
myslowice.jpg
01-03-2018-spar-zabierzow-no-street.jpg

Powrót