Aktualności

Włoski styl w Twojej kuchni!

28.02.2018

spar-plakat-b2-prev-page-001.jpg

od 8 marca w naszych sklepach rusza kolejna akcja promocyjna, dzięki której odkryjesz włoski styl w swojej kuchni!

 

Z myślą o nadchodzącej wiośnie oraz zbliżających się Świętach Wielkanocnych, przygotowaliśmy nową akcję promocyjną, dającą możliwość skompletowania szerokiej gamy żaroodpornych naczyń, łączących w sobie zarówno nowoczesny design, jak i wysoką jakość.

 

Akcja promocyjna potrwa od 8 marca do 31 maja br. lub do wyczerpania asortymentu. Aby wziąć w niej udział trzeba będzie w okresie trwania promocji dokonać zakupów za minimum 25 zł, które upoważniają do odbioru jednej naklejki przy kasie. Zdobycie pięciu takich naklejek, przyklejonych w odpowiednim miejscu na specjalnej ulotce promocyjnej, uprawnia do zakupu wybranego produktu z kolekcji Guzzini z 50% rabatem.

 

Naczynia z serii Guzzini, będą oferowane w różnych kształtach i pojemnościach, umożliwiających przygotowywanie zróżnicowanych posiłków oraz ich estetyczne podanie i praktyczne przechowywanie. Oferowane produkty wykonane są z żaroodpornego szkła, odpornego na zarysowania i uderzenia. Naczynia mają wszechstronne zastosowanie. Dają możliwość przygotowania na ciepło potraw lekkich i zdrowych, eliminując konieczność smażenia, mogą również służyć do podgrzewania potraw w piekarnikach lub kuchenkach mikrofalowych. Pozwalają także przechowywać dania w lodówce i zamrażarce, a nowoczesny i elegancki design oraz wielość oferowanych wzorów sprawiają, że sprawdzą się jako naczynia idealnie eksponujące potrawy np. na świątecznym stole. Wiele inspiracji na lekkie i pyszne dania z wykorzystaniem naczyń Guzzini znajdziecie Państwo również w najnowszym wydaniu kwartalnika Ze Smakiem.

 

Regulamin akcji oraz lista sklepów biorąca w niej udział znajdują się  w załącznikach poniżej.

 

 

Załączniki


Powrót