DOŁĄCZ DO FRANCZYZY SPAR

SPAR oferuje mi elastyczność, rozpoznawalność i świetne warunki współpracy.

Pan Grzegorz

Katowice (SPAR Express)

To sieć, która stawia na rozwój, jednocześnie dbając o interesy swoich franczyzobiorców.

Pan Sławomir

Międzybrodzie Żywieckie (SPAR)

Podoba nam się polityka SPAR, swoboda, jaką oferują swoim franczyzobiorcom oraz propagowanie lokalności.

Pani Magda i Pan Jacek

Dąbrowa Szlachecka (SPAR)

Jak zostać Franczyzobiorcą SPAR?

Poniżej przedstawiamy poszczególne etapy, przez jakie przechodzą nowi Franczyzobiorcy SPAR – prześledź je razem z nami!
W przypadku poszukiwania przez Przedsiębiorcę lokalu handlowego, poszukujemy obiektu w najlepszej lokalizacji spełniającej kryteria i standardy placówek SPAR.
W przypadku posiadania przez naszego Partnera lokalu spełniającego warunki lub sklepu pod własnym szyldem, przystępujemy do dalszych etapów działania.
W przypadku obu wariantów, sprawdzamy potencjał danej lokalizacji, przygotowujemy analizę finansową prowadzenia sklepu w danej lokalizacji, oceniamy możliwości finansowe Przedsiębiorcy chcącego przystąpić do franczyzy

 

Po dogłębnej analizie przyznajemy Właścicielowi licencję SPAR podejmując dalsze kroki z tym wiązane:

  1. Podpisujemy umowę franczyzową. Oferując wraz z nią pakiet umów handlowych ogólnopolskich i regionalnych dostosowanych do lokalizacji, w której znajdować będzie się sklep. Dodatkowo proponujemy szereg umów około-handlowych pomagających w prowadzeniu biznesu z preferencyjnymi warunkami dzięki skali działania sieci franczyzowej.
  2. Wraz z zespołem profesjonalnych architektów i projektantów rozpoczynamy projektowanie przestrzeni wewnątrz, jak i na zewnątrz sklepu.
  3. Aranżujemy układ mebli i stanowisk kasowych oraz wyposażamy poszczególne działy w niezbędny sprzęt.
  4. Instalujemy oprogramowanie i cały system IT ułatwiający codzienną obsługę sklepu i zamawianie towaru.
  5. Przeprowadzamy szczegółowe szkolenia personelu z zakresu obsługi klienta, kasy i oprogramowania.
  6. Podczas procesu otwarcia sklepu obecna jest „grupa otwarciowa” pomagająca w odpowiednim zatowarowaniu sklepu i ustawieniu produktów zgodnie z najlepszymi standardami visual merchandisingu. Poza oferowaniem produktów popularnych marek, naszą przewagę konkurencyjną stanowi współpraca z licznymi dostawcami lokalnymi zapewniającymi artykuły znane i lubiane przez lokalną społeczność. Dodatkowym atutem jest oferta marek własnych SPAR, Lubię, Gazda, Baca, Juhas, Wiosenne, Oczko, cenionych przez Klientów naszej sieci.
  7. Promujemy otwarcie sklepu wśród mieszkańców nie tylko danej miejscowości, ale i okolic. Udzielamy wsparcia także w zakresie oprawy i organizacji wydarzenia.
  8. Jesteśmy obecni na otwarciu sklepu i asystujemy w tym dniu jego personelowi, dbając o zadowolenie klientów i sprawną obsługę.

Franczyzobiorcy SPAR mogą w każdym momencie prowadzenia sklepu liczyć na wsparcie kierowników regionalnych i Centrali SPAR.

 

Formaty sklepów SPAR

EUROSPAR

SPAR

SPAR EXPRESS

Skontaktuj się z nami!

e-mail: rozwoj@spar.pl

Dyrektor Rozwoju
ds. Kluczowych Klientów

Marzena Wilk
tel. 510 007 137
e-mail: marzena.wilk@spar.pl