Grupa Bać-Pol

Bać-Pol

W 2010 roku SPAR Polska wzmocnił swoją pozycję poprzez połączenie z Grupą Kapitałową Bać-Pol - jedną z największych firm dystrybucyjnych w Polsce, istniejącą na rynku już ponad 25 lat. W ten sposób SPAR Polska pozyskał silnego partnera dystrybucyjnego, który gwarantuje regularne i dogodne systemy dostaw towarów do sklepów SPAR na terenie całego kraju. Dzięki tej współpracy członkowie sieci SPAR mają dostęp do asortymentu 6 000 produktów dostarczanych zarówno przez największe firmy z branży spożywczej, jak i mniejsze firmy regionalne.

 

 


Bać-Pol to rodzinna firma z tradycjami, która od 1990 roku zajmuje się dystrybucją artykułów spożywczych. Oferta firmy obejmuje nabiał, tłuszcze, używki, koncentraty spożywcze, soki, napoje, słodycze, przetwory owocowo-warzywne, konserwy i przyprawy.


Bać-Pol działa na terenie województw: podkarpackiego, małopolskiego, świętokrzyskiego, lubelskiego, mazowieckiego i lubuskiego. Oddziały funkcjonujące w wymienionych województwach prowadzą dystrybucję na terenie całej Polski.

 

Bać-Pol - Partnerstwo rozumiemy dosłownie

www.bacpol.com.pl