Kontakt

Biuro i Zarząd SPAR

Biuro SPAR

SPAR Polska S. A.
35-302 Rzeszów
ul. Twardowskiego 9
tel. +48 17 779 13 80
fax +48 17 779 13 81
e-mail: biuro.spar@spar.pl

ZARZĄD

Prezes Zarządu - Leszek Bać

Wiceprezes Zarządu - Andrzej Figiel
e-mail: andrzej.figiel@spar.pl

 

Wiceprezes Zarządu - Andrzej Janowski
e-mail: andrzej.janowski@spar.pl

 

 

NIP 526-11-62-514 KRS 0000509372, Sąd Rejonowy w Rzeszowie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
KAPITAŁ ZAKŁADOWY w pełni opłacony 12.848.700 PLN

 

 

 

Dział Rozwoju

e-mail: rozwoj@spar.pl

 

Polska

Dyrektor Rozwoju ds. Kluczowych Klientów

Marzena Wilk

tel. 510 007 137  

e-mail: marzena.wilk@spar.pl

 

woj. opolskie, łódzkie, śląskie, małopolskie

Kierownik ds. Rozwoju

Jolanta Wystarczyk

tel. 510 007 396

e-mail: jolanta.wystarczyk@spar.pl

 

 

 

 

 

 

Polska – oferty wynajmu lokali, działek

Dyrektor Rozwoju

Andrzej Grun

e-mail: andrzej.grun@spar.pl

 

 

woj. podkarpackie, świętokrzyskie i lubelskie

Kierownik ds. Rozwoju

Sławomir Styka

tel. 605 507 107

e-mail: slawomir.styka@spar.pl 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

woj. zachodniopomorskie, lubuskie, wielkopolskie, dolnośląskie

Specjalista ds. Rozwoju

Adrian Roszczyk

tel. 606 293 008

e-mail: adrian.roszczyk@spar.pl 

Biura regionalne

Biuro Regionu Wschód

35-302 Rzeszów
ul. Twardowskiego 9
tel: +48 17 779 13 80
e-mail: biuro.spar@spar.pl

 

Dyrektor Regionu Wschód
Sławomir Sendecki
e-mail: slawomir.sendecki@spar.pl

 

Biuro Regionu Małopolska 

32-005 Niepołomice, 
ul. Diesla 5
tel. +48 12 356 20 00
e-mail: biuro.malopolska@spar.pl


Dyrektor Regionu Małopolska
Tomasz Zarychta

e-mail: tomasz.zarychta@spar.pl 

 

 

Biuro Regionu Śląsk

44-335 Jastrzębie Zdrój
ul. Armii Krajowej 25
tel: + 48 32 440 22 80

e-mail: biuro.slask@spar.pl

 

Dyrektor Regionu Śląsk
Michał Adamczyk
e-mail: michal.adamczyk@spar.pl

Biuro Regionu Zachód

65-609 Zielona Góra
ul. Wiejska 2
tel: + 48 68 384 27 05
e-mail: biuro.zachod@spar.pl

 

Dyrektor Regionu Zachód
Aneta Nowak
e-mail: aneta.nowak@spar.pl

 

 

 

Działy Centrali SPAR

Dział Sprzedaży
Dyrektor Sprzedaży – Agnieszka Hudziec
e-mail: agnieszka.hudziec@spar.pl

Dział Operacyjny
Dyrektor Operacyjny - Grzegorz Leszka
e-mail: grzegorz.leszka@spar.pl

 

 Dział Marketingu
Dyrektor Marketingu - Michał Zych
e-mail: michal.zych@spar.pl

Dział Księgowości

Główna Księgowa - Sylwia Stankiewicz
e-mail: sylwia.stankiewicz@bacpol.com.pl
 
Dział IT
Dyrektor  BI & Controllingu – Krzysztof Woźnica
e-mail: krzysztof.woznica@spar.pl

 

Dział Handlowy

Dyrektor  Zakupów – Katarzyna Kuś
e-mail: katarzyna.kus@spar.pl