Zakończyła się Świąteczna Loteria SPAR Polska. Dziękujemy za liczny udział w zabawie! W loterii trwającej od 21 listopada do 24 grudnia 2019 r. codziennie do wygrania było 5 nagród pieniężnych o wartości 50 zł. Pięć nagród głównych zostało natomiast wylosowanych w finale, spośród wszystkich osób biorących udział w loterii. 

Cieszymy się, że kolejna edycja loterii cieszyła się niesłabnącym zainteresowaniem naszych Klientów – odnotowaliśmy największą liczbę zgłoszeń w historii loterii Spar Polska! Liczymy, że codzienne nagrody odciążyły nieco domowy budżet Zwycięzców w okresie przedświątecznym. W tej edycji zabawy można było wygrać aż pięć nagród głównych, których Zwycięzcy zostali wyłonienie z początkiem nowego roku Szczęśliwy zakup, który przyniósł nagrodę w postaci 3000 zł dokonany został w sklepie w Mielcu przy ul. Zygmuntowskiej 2D. Suma 2000 zł trafiła do klienta sklepu w Limanowej, przy ul. Tarnowskiej 42. O 1000 zł wzbogacił się Klient, który zrobił zakupy w sklepie SPAR Polska w Opolu, przy ul. Hubala 23. Ekspres do kawy Philips trafił do rąk osoby, która zdecydowała się na zakupy w Ujeździe Śląskim przy ul. 1 Maja 5, natomiast Oczyszczacz powietrza Philips wygrał szczęśliwy posiadacz paragonu ze sklepu w Rudzie Śląskiej przy ul. Potyki 15A.

Łącznie rozdaliśmy ponad 170 nagród.

Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

Aby wziąć udział w loterii wystarczyło dokonać jednorazowego zakupu za min. 10 zł w sklepach SPAR Polska, w tym jednego produktu z tzw. świątecznego TOP 10. Warunkiem udziału w świątecznej loterii było zachowanie oryginału paragonu oraz zgłoszenie się do loterii za pośrednictwem strony internetowej loterii.

Każdy uczestnik od razu przy rejestracji zgłoszenia na stronie internetowej dowiadywał się, czy zdobył jedną z codziennych nagród.