Stolica Małopolski nie ustępuje wiodącego miejsca żadnemu innemu miastu w Polsce, jeśli chodzi o liczbę sklepów naszej sieci. W środę 05.06 w Krakowie otwarty został  kolejny sklep w ramach naszej sieci franczyzowej. Otwarcie następnego sklepu również w tym województwie planujemy już w kolejnym miesiącu.

SPAR Express o powierzchni 124 m2 otwarty został przy ulicy Opolskiej 112, w koncepcie convenience. Sklep jest czynny 5 dni w tygodniu, od poniedziałku do piątku, a w weekendy sklep jest zamknięty z uwagi na lokalizację placówki- mieści się ona w O3 Business Campus, na który składają się trzy 11-piętrowe, nowoczesne biurowce. Nowo otwarty SPAR znajduje się na parterze jednego z budynków. Godziny działania sklepu dopasowane są do systemu pracy biurowców. Również oferta SPAR Express, podobnie jak innych sklepów w koncepcie convenience sieci w Krakowie, sprofilowana jest pod potrzeby pracowników biur, którzy będą stanowili trzon klientów sklepu. Właśnie z myślą o nich właściciel zadbał o szeroki wachlarz produktów dopasowanych do osób pracujących, mających niewiele czasu, pozwalający zaspokoić zarówno codzienne potrzeby spożywcze, jak i konieczność zakupu szybkich dań, spełniających rolę posiłków podczas pracy. Dzięki temu w sklepie można nabyć szeroką gamę przekąsek, zdrową żywność, schłodzone napoje, słodycze, kanapki, sałatki czy desery.

To nasz kolejny SPAR – mówi pan Artur, przedstawiciel krakowskiego Franczyzobiorcy. Pierwszy otwieraliśmy na początku roku, w styczniu. Poprzedni sklep również jest usytuowany w biurowcu, dlatego zdążyliśmy już poznać specyfikę funkcjonowania oraz potrzeby tej grupy klientów. Znamy ich oczekiwania, potrafimy zapewnić produkty, które są najchętniej kupowane przez zapracowane osoby. Musi być szybko, smacznie i coraz częściej również zdrowo. Po tych kilku miesiącach możemy już też z całą pewnością powiedzieć, że podjęliśmy dobrą decyzję rozpoczynając współpracę ze SPAR Polska – bardzo cenimy sobie wsparcie, a jego ze strony sieci nam nie brakuje. Mogę zdradzić również, że w planach mamy już otwarcie kolejnego sklepu w sieci.