2 września rozpoczęła się nasza nowa akcja „Wyraź swoją opinię i wygraj”, połączona z konkursem!  Chcemy uzyskać Wasze opinie na temat standardów obsługi w sklepach Spar Polska, aby jeszcze lepiej zadbać o Wasze potrzeby

Liczymy, że dzięki Waszym opiniom lokalni przedsiębiorcy prowadzący sklepy w ramach naszej sieci franczyzowej będą mogli oferować jeszcze lepszą obsługę! Robiąc zakupy w sklepie Spar w Twoje okolicy zachowaj paragon i wypełnij ankietę na stronie www.spar.pl/opinie. Odpowiedz na pytanie konkursowe, a może to Ty zdobędziesz jedną z nagród. Co miesiąc może wypełnić 1 ankietę, a do wygrania są m.in. roboty planetarne, blendery grille elektryczne czy opiekacze. Twoja opinia zostanie anonimowo przekazana sklepowi, w którym dokonałeś zakupów, aby Właściciele sklepów jeszcze lepiej poznali ocenę swoich sklepów. Akcja rozpoczęła się 2 września i potrwa do 30 listopada 2019 roku.

Dokładamy starań, aby każdego dnia oferować wysoką jakość osobom dokonującym zakupy w naszych sklepach. Spar Polska w 2018 został nagrodzony Gwiazdą Jakości Obsługi, będącą potwierdzeniem uznania przez Klientów naszych starań w utrzymywaniu standardów obsługi i dbałości o Klienta na najwyższym poziomie.

Wyniki I etapu konkursu znajdziesz tutaj (kliknij).