Program lojalnościowy

Jak przystąpić do programu lojalnościowego ?

Zobacz nagrody w programie lojalnościowym
Zobacz nagrody w programie...

Zakupy w sklepach SPAR to przede wszystkim gwarancja doskonałych produktów w przystępnych cenach, ale również okazja do zdobycia atrakcyjnych nagród. Dlatego Klienci Polskich Sklepów Spożywczych SPAR biorąc udział w naszym programie lojalnościowym korzystają podwójnie. Co należy zrobić, aby otrzymać nagrody?

 

W pierwszej kolejności należy wypełnić prosty formularz zgłoszeniowy w Twoim sklepie SPAR, uzupełniając jego wszystkie pola oraz zapoznać się z regulaminem programu lojalnościowego SPAR, który dostępny jest w sklepie oraz na naszej stronie internetowej.

 

Po wypełnieniu formularza otrzymają Państwo kartę Klienta SPAR, która aktywowana jest w ciągu 72 godzin. W celu naliczenia punktów, należy dokonać zakupów w sklepie SPAR, w którym założyli Państwo kartę, za określoną kwotę i okazać kartę podczas transakcji przy kasie

 

Zebrane punkty w dowolnym momencie mogą Państwo wymienić na nagrody z katalogu nagród SPAR, który obejmuje przedmioty codziennego użytku, akcesoria domowe, sprzęty AGD czy zabawki dla dzieci. 

 

Jesteśmy przekonani, że szeroki wybór nagród pozwoli Państwu zawsze znaleźć coś dla siebie.

Kupuj w SPAR i odbieraj nagrody!

 

 

 

 

 

 

 

Gwarancja

Szanowni Klienci

Uprzejmie informujemy, że wszystkie reklamacje nagród, które zostały wydane wraz z gwarancją producenta w ramach Programu Lojalnościowego „Karta Stałego Klienta SPAR” należy składać bezpośrednio do punktu serwisowego.

 

Do punktu serwisowego należy dostarczyć nagrodę wraz z kartą gwarancyjną producenta podbitą przez sklep SPAR, w którym została ona wydana oraz potwierdzeniem odbioru nagrody.

Wszystkie dokumenty muszą być czytelnie i kompletnie wypełnione (dane sklepu, pieczątka sklepu, dane Uczestnika, data wydania nagrody, dane techniczne nagrody: marka, model, nr fabryczny oraz opis uszkodzenia)

 

Warunki rozpatrywania reklamacji w/w Nagród szczegółowo opisane są w kartach gwarancyjnych producentów.

 

Wykaz autoryzowanych punktów serwisowych producentów wskazany jest w kartach gwarancyjnych.

W przypadku wad pozostałych nagród mających uszkodzenia mechaniczne, które nie zostały objęte gwarancją producenta, Klient zgłasza reklamację w Sklepie SPAR, w której odebrał nagrodę.

Regulamin i katalog nagród programu lojalnościowego

  

Załączniki