Program lojalnościowy

Jak przystąpić do programu lojalnościowego ?

Zobacz nagrody w programie lojalnościowym
Zobacz nagrody w programie...

Zakupy w sklepach SPAR to przede wszystkim gwarancja doskonałych produktów w przystępnych cenach, ale również okazja do zdobycia atrakcyjnych nagród. Dlatego Klienci Polskich Sklepów Spożywczych SPAR biorąc udział w naszym programie lojalnościowym korzystają podwójnie. Co należy zrobić, aby otrzymać nagrody?

 

W pierwszej kolejności należy wypełnić prosty formularz zgłoszeniowy w Twoim sklepie SPAR, uzupełniając jego wszystkie pola oraz zapoznać się z regulaminem programu lojalnościowego SPAR, który dostępny jest w sklepie oraz na naszej stronie internetowej.

 

Po wypełnieniu formularza otrzymają Państwo kartę Klienta SPAR, która aktywowana jest w ciągu 72 godzin. W celu naliczenia punktów, należy dokonać zakupów w sklepie SPAR, w którym założyli Państwo kartę, za określoną kwotę i okazać kartę podczas transakcji przy kasie

 

Zebrane punkty w dowolnym momencie mogą Państwo wymienić na nagrody z katalogu nagród SPAR, który obejmuje przedmioty codziennego użytku, akcesoria domowe, sprzęty AGD czy zabawki dla dzieci. 

 

Jesteśmy przekonani, że szeroki wybór nagród pozwoli Państwu zawsze znaleźć coś dla siebie.

Kupuj w SPAR i odbieraj nagrody!

 

 

 

 

 

 

 

Regulamin i katalog nagród programu lojalnościowego

  

Załączniki

lista-sklepow-spar-bioracych-udzial-w-programie.pdf (0.37 MB) Lista sklepów SPAR biorących udział w programie