W naszych sklepach czuć już nadchodzącą wiosnę. Z tej okazji od 1 marca rusza nowa akcja lojalnościowa, w ramach której będzie można zebrać aż 11 wyjątkowych form do pieczenia marki Ambition.

Biorąc pod uwagę zbliżający się okres Świąt Wielkanocnych, przygotowaliśmy dla Was nową akcję promocyjną, wybierając dopasowany do tej okazji asortyment. Akcja realizowana w wybranych sklepach sieci na terenie całego kraju, będzie trwać w okresie od 1 marca do 15 maja br. lub do wyczerpania asortymentu. Aby wziąć udział w akcji wystarczy w okresie trwania promocji dokonać zakupów w sklepie SPAR biorącym udział w akcji za minimum 25 zł, które upoważniają do odbioru jednej naklejki przy kasie sklepowej. Zdobycie pięciu naklejek pozwala na zakup wybranej formy z kolekcji Ambition Cherry z aż 50% rabatem!

Formy do pieczenia Ambition Cherry, inspirowane naturalnym kamieniem, oferowane będą w różnych kształtach i pojemnościach, umożliwiając przygotowywanie zróżnicowanych posiłków – zarówno ciast, jak i różnego rodzaju mięs. Produkty wykonane są ze stali węglowej, wewnątrz pokryte są powłoką nieprzywierającą, imitującą granit. Formy przeznaczone są do używania w piekarniku do temperatury 230*C. Do wyboru jest 11 różnych form, w tym m.in. tortownice w kilku kształtach, formy do pizzy czy na muffiny. Dzięki produktom marki Ambition Cherry pieczenie będzie przychodzić bez większego wysiłku, a wielkanocny stół będzie mógł się uginać od tradycyjnych wypieków.

Regulamin akcji oraz lista sklepów biorąca w niej udział znajduje się w załącznikach poniżej.

PLIKI DO POBRANIA