Specjalnie na wyjątkowy okres przedświąteczny przygotowaliśmy dla Klientów sklepów Spar Polska kolejną świąteczną loterię z atrakcyjnymi nagrodami! Zabawa potrwa aż do Wigilii Bożego Narodzenia, a codziennie do wygrania będzie 5×50 zł w gotówce i mega nagrody w finale!

Zasady

Aby zdobyć szansę na jedną z nagród w Świątecznej Loterii Spar Polska wystarczy dokonać jednorazowego zakupu za min. 10 zł, w tym jednego produktu z tzw. świątecznego TOP 10, od 21 listopada do 24 grudnia 2019 r. Produkty promocyjne będą specjalnie oznaczane w kolejnych trzech wydaniach gazetki SPAR, na półkach w sklepach oraz na stronie internetowej loterii www.loteriaspar.pl. Warunkiem udziału w loterii jest zachowanie oryginału paragonu oraz i wypełnienie prostego zgłoszenia na loteriaspar.pl.

Nagrody

Codziennie masz szansę na wygranie 50 zł w gotówce, które będzie przyznawane dla 5-ciu losowo wybranych osób, które dokonały w tym dniu zgłoszenia. Od razu przy rejestracji zgłoszenia dowiesz się, czy wygrałeś jedną z nagród. Jeśli nie, nadal bierzesz udział w naszej zabawie – w finale, spośród wszystkich zgłoszeń, rozlosowane zostaną:

  • 3000 zł,
  • 2000 zł,
  • 1000 zł,
  • ekspres do kawy Philips,
  • oczyszczacz powietrza Philips.

Zapraszamy do wspólnej zabawy przy okazji zakupów w sklepach Spar Polska!