We wtorek, 28 maja po raz 12. odbył się w Warszawie Kongresu Rynku FMCG. Wydarzeniu towarzyszyła uroczysta gala, podczas której miał miejsce finał prestiżowego plebiscytu Market Roku, wyłaniającego najlepsze polskie sklepy spożywcze w kraju. W gronie zwycięzców zwycięzców i finalistów znalazły się ponownie sklepy Spar Polska!

Market Roku to konkurs wiodącego wydawnictwa branży FMCG, Wiadomości Handlowych, do którego co roku zgłasza się kilkaset sklepów spożywczych. Placówki są wstępnie selekcjonowane, a te, które zakwalifikują się do plebiscytu są następnie wizytowane przez audytorów niezależnej firmy badawczej i oceniane pod względem szeregu czynników, jak wygląd zewnętrzny, czystość sklepu, wyposażenie, jakość obsługi czy udogodnienia dla klientów. Ostateczną decyzję podjęło 38 niezależnych, doświadczonych ekspertów wchodzących w skład Jury.

W tym roku najlepszym sklepem w kategorii Duże Sklepy Spożywcze (251-500 mkw) okazał się sklep SPAR Polska w Rzuchowej, który pokonał sześciu innych finalistów w kategorii. SPAR w Rzuchowej otwarty został w grudniu 2016 r. jako trzecia placówka właścicieli Pani Agnieszki i Piotra, którzy są także właścicielami 2 sklepów SPAR w Tarnowie.

To nie jedyny sklep Spar Polska wyróżniony przez jury konkursu podczas gali. Eurospar Cieszyn Pana Tomka ponownie został finalistą konkursu w kategorii sklep wielkopowierzchniowy (powyżej 500mkw).

Gratulujemy naszym Franczyzobiorcom i dziękujemy naszym Pracownikom za wsparcie w prowadzeniu przez Nich sklepów wyróżnionych tą nagrodą!