Za oknem polska, złota jesień. Swoje jesienne otwarcia zainaugurowaliśmy w Śmiłowicach, gdzie we wtorek 16.10 swoją działalność rozpoczął kolejny sklep sieci.

SPAR Express o powierzchni 107 m2 otwarty został 16 października w Śmiłowicach (woj. małopolskie). To już 9. SPAR należący do spółki, będącej franczyzobiorcą sieci. Nowo otwarty sklep funkcjonuje od poniedziałku do soboty w godz. 6.00-20.00 oraz w niedziele handlowe w godz. 8.00-16.00. Sklep posiada bardzo dobrą lokalizację – położony jest przy głównej trasie przelotowej na Sandomierz, dlatego właściciele liczą, że oprócz mieszkańców Śmiłowic i okolic, na zakupy wstępować będą również liczni przejezdni.

Nasza spółka wzięła we franczyzę już dziewiąty sklep SPAR i bardzo prawdopodobne, że to nie jest nasz ostatni sklep – mówi pan Krzysztof, jeden z franczyzobiorców. Sieć oferuje bardzo korzystne warunki do rozwoju i właśnie tą rozwojową ofertą przekonała nas do siebie kilka lat temu, kiedy rozpoczynaliśmy nasz biznes. Nie zawiedliśmy się. SPAR okazał się naprawdę rzetelnym partnerem. Od jakiegoś czasu sieć mocno promuje również lokalność, co dla nas stanowi bardzo istotny fakt, gdyż swoje sklepy prowadzimy w podkrakowskich powiatach: wielickim, bocheńskim i proszowickim, a dla tamtejszych mieszkańców regionalność, lokalność to niezwykle ważne pojęcia. Dla nas również, dlatego nasza oferta zawsze cechuje się dużą elastycznością i jest dostosowywana pod lokalny rynek. Polityka SPAR idealnie więc komponuje się z naszą.

Gratulujemy i życzymy powodzenia w prowadzeniu nowego sklepu.