Sponsoring

Na całym świecie marka SPAR kojarzona jest ze wspieraniem sportu i aktywnego trybu życia.
SPAR od 1996r. jest głównym sponsorem Mistrzostw Europy w Lekkoatletyce.  W 2017r. odbyły się sponsorowane przez SPAR Halowe Mistrzostwa Europy w Belgradzie oraz Mistrzostwa Drużynowe w Lekkiej Atletyce w Lille.

 

SPAR był sponsorem Mistrzostw w Lekkiej Atletyce dla zawodników do lat 23 (U23), które odbyły się po raz pierwszy w Polsce - w dniach 13-16 lipca 2017 r. w Bydgoszczy, na stadionie Zawiszy.

 

 

Już w sierpniu 2018 r. odbędą się Mistrzostwa Europy w Lekkiej Atletyce w Berlinie, których sponsorem jest SPAR. Całe sportowe wydarzenie odbywać się będzie w dniach 7-12 sierpnia na Stadionie Olimpijskim w Berlinie, gdzie reprezentanci Polski będą walczyć o najwyższe stopnie podium.

 
Od marca 2018 r. SPAR został sponsorem zawodowej drużyny kolarskiej „Dimension Data Riding for Qhubeka”, biorącej udział w World Tour 2018 Międzynarodowej Unii Kolarskiej.

W skład drużyny wchodzą między innymi: Mark Cavendish, Steve Cummings i Edvald Boasson Hagen. Swój pierwszy znaczący sukces na arenie międzynarodowej osiągnęli w 2015 r. wygrywając zawody Tour de France.

 

100 - lecie Polskiego Związku Lekkiej Atletyki, przypadające na 2019 rok, zostanie uczczone wielką imprezą, jaką będą Drużynowe Mistrzostwa Europy w Bydgoszczy (21-23 czerwca), których sposnorem również będzie SPAR. Będzie to kolejna impreza na wciąż najlepszym w Polsce stadionie lekkoatletycznym, znanym jako stadion Zawiszy.

 

SPAR Polska również wysoko ceni zapał i ideę sportowej rywalizacji, dlatego od wielu lat wspieramy drużyny sportowe, sportowców zawodowych, jak również  inicjatywy lokalne związane z naszymi sklepami oraz wydarzenia promujące ruch i zdrowy styl życia wśród dorosłych oraz młodzieży.

 

Aktualnie SPAR Polska sponsoruje:

  • Mistrza Europy i Świata w kolarstwie ręcznym – Rafała Wilka, złotego i srebrnego medalistę w handbike'u Paraolimpiady w Rio de Janeiro (2016).
  • Akademię Andrzej Suprona, legendy polskiego zapaśnictwa, w formie stypendium dla zawodnika trenującego w Rzeszowie, gdzie znajduje się siedziba Spar Polska, wspierające go w staraniach o zdobycie kwalifikacji na Olimpiadę w Tokyo w 2020r.
  • turnieje młodych zawodników SPAR Biała Gwiazda CUP przy Akademii Piłkarskiego Wisły Kraków 
  • cykl biegowów ulicznych w Rzeszowie,  w którym znajduje się centrala firmy, w tym biegowi SPARing , którego trzecia edycja odbyła się w 2018r. w stolicy Podkarpacia.

Wspieramy także nasze sklepy we współpracy z lokalnymi drużynami piłkarskimi młodzików i przy lokalnych biegach.

 

SPAR jest także sponsorem SPAR Polska Golf Club, aktywnie uczestnicząc w zawodach golfowych dla w Polsce, który w ostatnim czasie wywalczył awans do Grupy Mistrzowskiej Drużynowych Mistrzostw Polski.

Sponsorujemy:

SPARING - bieg na 5 km
SPARING - bieg na 5 km
SPARING - bieg na 5 km
SPARING - bieg na 5 km
SPARING - bieg na 5 km
SPARING - bieg na 5 km
SPARING - bieg na 5 km
SPARING - bieg na 5 km
Maraton Rzeszowski
Maraton Rzeszowski
Handbiker Rafał Wilki - dwukrotny mistrz paraolimpijski
Handbiker Rafał Wilki -...
Rafał Wilk na olimpiadzie -Londyn 2012
Rafał Wilk na olimpiadzie...
Mistrzostwa Europy w Lekkoatletyce 2014 - Zurich
Mistrzostwa Europy w...
Mistrzostwa Europy w Lekkoatletyce 2014 - Zurich
Mistrzostwa Europy w...
Akademia Piłkarskia Wisły Kraków
Akademia Piłkarskia Wisły...
Rafał Wilk - Handbiker
Rafał Wilk - Handbiker