Sponsoring

Na całym świecie marka SPAR kojarzona jest ze wspieraniem sportu i aktywnego trybu życia.
SPAR od lat może cieszyć się mianem głównego sponsora Mistrzostw Europy w Lekkoatletyce, które na całym świecie śledzi ponad miliard widzów.

 

SPAR Polska również wysoko ceni zapał i ideę sportowej rywalizacji, dlatego od wielu lat systematycznie wspiera różnego rodzaju drużyny sportowe, sportowców zawodowych, jak również mniejsze inicjatywy lokalne oraz wydarzenia promujące ruch i zdrowy styl życia wśród dorosłych oraz młodzieży.

 

Aktualnie SPAR Polska sponsoruje Mistrza Europy i Świata w kolarstwie ręcznym – Rafała Wilka, dwukrotnego złotego medalistę w handbike'u Paraolimpiady w Londynie (2012), oraz Mistrza Polski w tenisie stołowym kobiet – drużynę KTS SPAR Zamek Tarnobrzeg. SPAR patronuje również lokalnym drużynom grającym w futsal, turniejowi młodych zawodników SPAR Biała Gwiazda CUP przy Akademii Piłkarskiego Wisły Kraków oraz licznym biegowym wydarzeniom odbywającym się w Rzeszowie, w którym znajduje się centrala firmy. SPAR jest także sponsorem pola golfowego NTB Active w Głogowie Małopolskim.

Sponsorujemy:

Maraton Rzeszowski
Maraton Rzeszowski
Handbiker Rafał Wilki - dwukrotny mistrz paraolimpijski
Handbiker Rafał Wilki -...
Rafał Wilk na olimpiadzie -Londyn 2012
Rafał Wilk na olimpiadzie...
Mistrzostwa Europy w Lekkoatletyce 2014 - Zurich
Mistrzostwa Europy w...
Mistrzostwa Europy w Lekkoatletyce 2014 - Zurich
Mistrzostwa Europy w...
Zwycięzcy turnieju SPAR Cup 2015
Zwycięzcy turnieju SPAR Cup...
Akademia Piłkarskia Wisły Kraków
Akademia Piłkarskia Wisły...
Rafał Wilk - Handbiker
Rafał Wilk - Handbiker