Aby umilić swoim klientom okres przedświątecznych zakupów, zorganizowaliśmy pierwszą w swojej  historii loterię. Główną nagrodą jest voucher turystyczny o wartości 5 tys. zł na wymarzone wakacje. Loteria rusza 15 listopada br.

Zorganizowane do tej pory konkursy SPAR Polska cieszyły się dużym zainteresowaniem dlatego postanowiliśmy przygotować dla swoich klientów przedświąteczny prezent w postaci loterii z atrakcyjnymi nagrodami. Poza nagrodą główną, jaką jest voucher turystyczny na wymarzony wyjazd w wysokości 5 tys. zł, do wygrania są także słuchawki bezprzewodowe JBL, telefony Samsung J6+, ekspresy do kawy DeLonghi, a także rozdrabniacze elektryczne Tefal.

Mechanizm loterii jest bardzo prosty:

Aby wziąć w niej udział wystarczy kupić minimum dwa produkty z tzw. świątecznego TOP 10, które będą specjalnie oznaczone w jednym z trzech wydań gazetki SPAR oraz na półkach sklepów.  Produkty muszą znajdowa się na jednym paragonie. Swoje zgłoszenie należy zarejestrować na specjalnie do tego dedykowanej stronie www.loteriaspar.pl lub wysyłając SMS. Losowanie nagród odbywać się będzie co dwa tygodnie, zaś nagroda główna zostanie wylosowana spośród wszystkich uczestników na sam koniec Świątecznej Loterii Spar.

Loteria potrwa od 15 listopada do 24 grudnia 2018 r.